Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada 3 Tane Kertenkele Görmek

Rüyada 3 tane kertenkele neye işaret eder?

Rüyamda hoşlandığım kişiyle karşılıklı sınıflardayız, zil çalıyor ve teneffüse çıkıyor, ama hiç bakmadan ve uzaklaşırcasına. Sınıflarımızın arasından geçen 3 tane kertenkele görüyorum, sonra bir beyazlı kahverengili bir kedi. Bedi bir kertenkelenin üstüne sırtüstü yatıyor ve böylece kertenkele onun üstüne çıkıyor. Onlar böyle beraber yaşıyorlarmış ve kenarda giden bir yengeç görüyorum.

Rüyada 3 tane kertenkele görmek tabiri

Rüyada 3 tane kertenkele görmekMerhaba,
Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda kişisel gelişiminizi henüz tamamlamadığınız, daha öğrenecek çok şey olduğunu, gelişiminizi tamamladığınızda olayları daha net anlayacağınızı simgelemektedir.
Lütfen aşağıdaki linkleri tıklayarak yorumları okuyunuz ve içinde bulunduğunuz ruh halinizle birlikte değerlendiriniz.
kertenkele rüya tabiri
kedi rüya yorumu
yengeç rüya açıklaması

“Rüyada 3 Tane Kertenkele Görmek” için 4 yanıt

rüyamda bizim köyde sekide oturuyorum sekinin üstünden çekirge atlayıp geziyodu ellemedim yere indi sonra kayboldu ne kadar zaman geçti anlamadım ama ardından bu sefer sekide kertenkele gördüm sonra yere indilermi biz mi yere attık bilmiyorum 2 tane oldular ileri geri sanki insan gibi gidip gelmeye başladılar ve yavruladılar 3 oldu gidip geldikçe o yavru kertenkelede büyümeye başladı rahmetli ananem sekide bişeymi yediniz döktünüz dedi yoksa onlar buraya gelmezler dedi yok dedim o zaman bi çikolatayı kaba verin yerlerkende atın dedi bi kaba aldılar tam atmaya giderken ikisini biri hala halının kenarındaydı onu atalım sonra bunu atalım dediler orda uyandım biran önce açıklarsanız sevinirim

Selan merhaba, rüyanda gördüğün duvar hedeflerine giden bazı engeller ve zorluklar olduğunu göstermekte ancak bunları aştığında bir çok başarının seni beklediğini temsil etmektedir, bakınız rüyada duvar görmek sayfası. Duvardaki kertenkele ise uyanık yaşamında bulunan kötü kalpli biri olduğunu gösterirken aynı zamanda bu kişiye karşı dikkatli olmak gerektiğini işaret etmektedir. Sonradan gördüğün iki tane daha kertenkele ileride karşına çıkacak kötü kalpli iki kişi daha olacağını ifade etmektedir.

Rüyamda sağ baldırıma üç tane kertenkele koyuyorlar bu kertenkeleler derimin altına giriyor,ikisini çıkarabiliyorum diğerini bi türlü çıkaramıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir