Kategoriler
Sayılar

Rüyada 37 Sayısı Görmek

Rüyada 37 sayısı görmek ne demektir?

Öncelikle turkce klavyem olmadığı için çok ozur dilerim. Konu alinan rüya, kız arkadaşımın senelerdir gördüğü rüyası. Kiz arkadaşım 29 yasinda ve güzellik uzmani. Gordugu rüya tekrarlanan bir ruya.

Ruyasinda ilk önce yasli bir teyze ona onun 37 yasinda olucegini ve o gün gelene kadar her gün gunde 3 kere 37 sayisini goruceksin demis. Bu rüyayı ilk 12 yasinda gormus, tam kuran okumiya başladığı zamanlarda. 5 yil sonra 17 yasinda aynı rüyayı yine gormus, 19 yasinda babasi vefat ettikten sonra aynı rüyayı yine gormus ve bir daha gormez diyoken bir kac gün önce ona benzer bir rüya gormus. simdi 29 yasinda Babasi rüyasına girmis.

Babasinin yanında hamile bir kadin varmis, babasi ona bu benim eşim demis, kendisinide rüyasında hamile olarak goruyomus. Babasi ona. eşim dogurucak, sende dogurucan. bir bebek dogurucan ve sen 37 yasina geldiginde vefat edicen demis. 4’ncu kez 37 yasinda olucegini biri ona soyluyo ve bu kez babasi. . hemen hemen her gün 37 sayisini biyerde gorurum ve gorursem 3 kez o gün içinde gorurum diyo. korkuyorum lutfen yorum yapin lutfen yardım edin! Daha çok bilgi lazim’ise yorum için istemekten cekinmeyin sorarim. bunu ondan habersiz yapiyorum

Rüyada 37 sayısı görmek yorumu

Merhaba, u ilginç konuları bizimle paylaştığınız için sağ olun. Rüyada otuz yedi sayısı yaşamınızda kimi sınırlar kurmanız, daha iddialı olmak için başkalarını taklit etmenize gerek olmadığını belirtir. Bakınız otuz yedi sayfası. Bilindiği gibi aynı rüyayı tekrar tekrar görmek, ya o rüyanın verdiği mesajın çok güçlü olduğunu ya da mesajı anlamadığınızı işaret eder. Bana göre bu kesinlik 37 yaşında ölümü vb. simgelemiyor. Ölümü sadece Allah bilir.

Arkadaşınızı tanımıyorum, onun hakkında bilgimiz yok. Çocukluğundan beri kişilik gelişiminde kendine hatalı örnekler aldıysa bunu düzeltici bir rüya olabilir. Lütfen arkadaşınızla sakin kafayla bunun değerlendirmesini yapın. Bildiğiniz gibi kız çocukları öncelikle anneyi, sonra var ise ablayı, yenge, teyze, hala gibi en yakınlarını ve okul çağından itibaren öğretmenlerini kendine örnek almaya başlar ve başlamalıdır. Bu sıralamada bir hata varsa ( diyelim ki çocukluk çağlarında zengin, gösterişli, havalı bir komşusunu ya da ünlü bir şarkıcı kendine örnek model aldıysa ve bilinç altına yerleştiyse ileride bunun zararını görebilir) Rüya işte bu konuda uyarıcı mesaj veriyor olabilir. Hoşça kalın.

“Rüyada 37 Sayısı Görmek” için bir yanıt

15 senedir 37 sayısı hergün 3 kere 5 kere olmadık yerlerde aniden karşıma çıkıyor. Hayatım da berbat mutsuz yapayalnız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir