Kategoriler
Sayılar

Rüyada 5 Görmek

Rüyada 5 görmek nedir?

Ben emine 19 yasimdayim. Arkadasimla yuruyoruz, yolda yerde de hep demir Para yani bozuk paraya rastliyoruz. Ama almiyoruz .

Ayni yoldan tekrar geciyoruz Bu sefer Ben ardasima “Ben buldugum parayi alicam biriktiricem” diyorum ve onume cikani aliyorum . Bir tane daha yerden bozuk para aliyordum ustunde 5 sayisi vardi ve normal bozuk paralardan buyuktu . “neden buyuk bu acaba” diye icimden geciriyorum ama genede aliyorum. Yolda da oyle cok para yoktu seyrek seyrek denk gelirdi.

Rüyada 5 görmek yorumu

Rüyada bozuk para görmek iş hayatında başarısızlıklarla karşılaşacağına, aşk hayatınızda ise sorunlar olacağına işaret eder. Rüyada para bulmak, para bulduğunu görmek, gerçek yaşamınızda sevgi eksikliği yaşadığınızı ifade eder. İçinizde kabul edilmesi umutsuz gibi görünen bir ilişkinin düşündüğünüzün aksine gerçekleşme ihtimalinin olduğunu belirtir. Paranın üzerinde 5 yazması inandırıcılık, kendiliğinden, cesur / vahşi doğa, eylem veya beş insan duyularını temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir