Kategoriler
Sayılar

Rüyada 555 Numaralı Plaka Görmek

Rüyada 555 sayısı görülmesi neye işarettir?

Rüyamda babaannem ve dedemin evindeydik. Dedem 6-7 sene önce öldü. Rüyamda halama bir telefon geldi. Telefondaki kişinin ne dediğini bilmiyorum ama halamın cevabı şuydu. ”Ciddi misin? Nerede?”

Annem, “tahmin ettiğim şey mi” diye sordu ve halam”evet” anlamında başını salladı. Telefonu kapattığında herkes “ne oldu” diye sordu. Halam, “babamı görmüşler. Arabanın plakası 555 miş”, diye cevap verdi. Bunu dediği anda dedem gözümün önüne geldi. Araba kullanıyordu. Olduğundan daha gençti. Rüyamda 555 sayısı çok baskındı. 555 ne anlama geliyor? 17, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada 555 görmek neye yorulur?

Sevgili okurum, rüyada 111, 222, 333, 444, 555, 666, 777, 888, 999 rakamları Hristiyanlık aleminde İncil’in kehanet sayıları olarak nitelenmekte ve her birinin kendine has bazı gizemleri olduğu ileri sürülmekte ve kendi dinleri ile İncil’e dayanarak bazı açıklamalarda bulunmaktadır.

Doğu Kültürlerinde zaten her şey bir mistizm, bir gizem arkasına gizlenip sadece ULU BİLGİNLERİN bildiği ve nedense kimseye açıklamadıkları sırlara yorulmakta ( yerseniz! ama gariban uzak doğu insanları bu kişilere acayip derecede inanıyor)

İslami rüya tabirleri diye yutturulan tabirlerde ise her zaman olduğu gibi burada da elde edilecek cariyeye, havadan gelecek rızka, alın teri dökülmeden kazanılacak paraya, zengin kocaya, güzel kadına yorulur ve geçilir, gariban halkımız da bunları okuyup tatlı hayallere dalarlar. İlginçtir İslami rüya tabiri olarak ileri sürülen tabirlerde hiç emek harcanarak kazanılacak paradan, alın teri akıtılarak elde edilecek başarıdan hiç bahsedilmez. Öte yandan pek çok kişinin de Diyanet Rüya Tabirleri diye beyni yıkanmıştır, Diyanetin rüya tabiri olmamasına rağmen bu insanlar ısrarla Diyanet rüya yorumunu ararlar ve bulurlar :)

Bana göre rüyanızın ana unsurları ölmüş dedeyi görmek ve 555 numaralı araba plakasıdır.

Rüyanızda ölmüş olan dedenizi görmenizin iki anlamı olabilir. Birincisi ona olan özleminizi gösterebilir, ikincisi ise gerçek hayatınızda çözmekte zorlandığınız bir konu hakkında güveneceğiniz, size rehberlik edecek birine ihtiyaç duyduğunuzu işaret edebilir.

Rüyada plaka görmek rüya tabirleri sayfasında anlatıldığı gibi plakada yazılanları net şekilde görürseniz bu sizin ileride yaşamak istediğiniz yer hakkında ipucu verebilir. Siz plakayı görmüyorsunuz ama konuşmada net şekilde görüyorsunuz. 555 in sizin için ne ifade ettiğini düşünün. Bir şehir telefon kodu, bir eyalet plaka kodu ve benzeri olabilir mi? Böylesine net bir rüyanın önemli bir mesaj verdiğini düşünüyorum.

Not: sizin için internette yabancı kaynaklarda yaptığım araştırmada 555 sayısının görülmesi için gören kişinin görmek, duymak, işitmek, koku almak, hissetmek konularında 5 duyusundan üçünün çok gelişmiş yeteneklere sahip olduğunu ve bunun farkına varıp, o yeteneklerini kendisi için avantaj sağlayacak şekilde daha etkin kullanması gerektiğine yorulduğunu gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir