Rüyada 6 Göğsü Olduğunu Görmek

Rüyada 6 göğsü olduğunu görmek ne demektir?

Gördüğüm rüya bu gece oldu, aslında çok fazla rüya gören bir insanımdır fakat bu rüyam beni çok etkiledi, hangi ortamda olduğumu hatırlamıyorum fakat kalabalık bir ortamda insan gibi görünen fakat insan olmayan ve aslında arkadaşlarımın kılığında olan insanlarla birlikteydim.

Bu sırada göğsümün ne zaman açıldığını hatırlamıyorum fakat açıldığında kasıklarımdan yukarı doğru memelerimin olduğunu gördüm, dolgun ve diriydi, 6 tane göğsüm vardı. Cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.

Rüyada 6 göğsü olduğunu görmek neye yorulur?

Rüyanızda iki ana unsur var; bir kalabalık ortam içinde gördüğünüz arkadaşlarınızın kılığındaki kişiler ile 6 göğsünüzün olduğunu görmeniz. Kalabalık ortamda insan kılığındaki kişilerle bir arada olduğunuzu görmeniz, günlük yaşamın karmaşası içinde  hayatınızın kimi şartlar ya da kimse tarafından kontrol edilmekte olduğunu ifade eder. Kendi kararlarınızı veremiyor, istediklerinizi yapamıyorsunuz şeklinde yorumlanır.

Bu konularla geçen 40 yıllık deneyimlerinde ilk kez 6 göğsü olduğunu görmek konusu bir rüya ile karşılaştım ve bu nedenle size teşekkür etmek istiyorum. Yerli ve yabancı kaynaklarda 3 göğüslü olduğunu görmek şeklinde rüyalar mevcut, bakınız rüyada 3 memesi olduğunu görmek.

Rüyanızda altı adet göğsünüz olduğunu görmeniz sahip olduğunuz kendine güven duygusu, hızlı hareket yeteneği ve yüksek denge kabiliyetiniz ile her zaman sıkıntılara karşı hazırlık olduğunuzu işaret ederken bu sayede hayatınızdaki  sorunların üstesinden geleceğinize delalet etmekte ve işbirliği, denge, huzur, mükemmellik, sıcaklık,  evlilik, aile konularında hep başarılı ve mutlu olacağınızı göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir