Kategoriler
Sayılar

Rüyada 666 Görmek

Rüyada 666 görmek neye işarettir?

Ben rüyamda katil birini gördüm, alnında galiba kan ile yazılmış 666 sayısı vardı, sonra beni de öldürmeye çalıştı, bende onun boğazını kestim, önce adamın boğazından kan çıktı sonra kan yok oldu, bende cesedi yaktım. Dehşet verici bir rüya idi. Bunun manası neye işaret eder?

Rüyada 666 görmek yorumu

Kadir merhaba. Rüyada gördüğünüz katil kişi gerçek hayatınızda saldırgan veya içine kapalı bir kişiliğiniz var ise, bu yönünüzü nasıl kontrol altına alırım diye bir çalışma içinde olduğunuzu simgeler. Onu boğazını keserek öldürmeniz ise reel yaşamınızda sizi çok etkileyen bir olayın varlığını işaret eder, fazlasıyla olumsuz etkileyen, öfkelendiren bir durum yaşadığınızı ve öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerektiğini, olayları daha sakin kafa ile analiz etmeniz gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır.

Günlük hayatta, halk arasında 666 sayısı şeytanın sayısı, iblisin sayısı olarak bilinir, özellikle hrıstiyan dünyasında bu bilgi yerleşmiştir. Bu konuda yüzlerce kitap, onlarca film çevrilmiştir. İncil’in bir bölümünde 666 sayısı için şöyle yazar: ‘Herkese zorladı, küçük – büyük, zengin – fakir, bağımsız veya köle, herkesin alnına yapıştırdı, aleme kandırdığı ruhları göstermek için, o rakamı koydu, şeytanın rakamı: 666. Ancak yakın zamanlarda 666 rakamının yanlış tercüme edildiği, doğrusunun 616 iddia edildi. Her şeye rağmen 666 sayısı insanların beyninde şeytanın sayısı olarak yerleşmiştir ve rüyada 666 görmek şeytanı işaret eder.

Özellikle manevi bakımdan çökmüş, inancında şüpheler olan, umutları yitirmiş insanlar bu çöküntü dönemlerinde bu rüyayı görürler ve bu rüya bilinçaltinızın size şeytandan uzak durmanızı tavsiye ettiğini gösterir.

“Rüyada 666 Görmek” için 8 yanıt

rüyamda rakamların arasında sarı renkte 666 sayısını gördüm . ne anlama geliyor acaba. yorumlarsanız sevinirim. iyi günler

Zübeyde merhaba, mesajınızı buraya taşıdım, 66 sayısı hakkında bilgi sayfada ter almaktadır. Rüyada sarı renk yorgunluk, güçsüzlük veya hastalığa rivayet edilir.

Rüyamda dev insanların arasında mahsur kalmıs ve onların hepsinin tartıldığı dev tartının üstünde koca koca yazılarla 666 yazısını gördüm bu ne demek ?

Hevin selam, gördüğün rüya maalesef can sıkıcı şeyler işaret etmekte ve gerçek hayatta hakkında şeytanca düşünceler taşıyan birileri olduğunu, bunlara karşı dikkatli olmak gerektiğini belirtmektedir.

Merhaba, rüyamda dağ tepe geziyordum, çok güzel ırmaklar yeşil çimenler geçiyorum,çok mu çok güzeldi ama biraz sıkıntılıyım çünkü gittiğim yeri bilmiyorum, derken yanımda hızla geçen 6 ,7 tane kadın var, hepsi benden ufak ama büyük gibi. Çok ilginçler idi, üzerlerinde yazılar yazan taşlar giymişlerdi ve gülümser bir tavırla beni rahatlattılar. İçimden mezar taşı gibi giyinmişsiniz bu nedir diyorum, giydikleri taşlarda tarihler var çünkü, birinde 666 lı bi rakam yazdığını hatırlıyorum. Bana onun önemli bir rakam olduğunu söylüyorlar. Bana bu ilginç rüyamı yorumlar mısınız? teşekkürler şimdiden.

Merhaba ben ruyamda bi kac akraba ve tanimadigim kisiler vardi ve ev bakiyoduk merdivenleri tirmanirken 666 rakamı yaziyordu tek goz şekilleri vardı evleri dolaşırken bir kadın yere yıldız çizmiş ve etrafina yuvarlaklar cizmis bunlar elementleri temsil ediyordu kadinda kenarina yatmis gözleri acik sekilde tavana bakıyordu seytanla iletisime gecmeye calisiyor gibiydi lutfen yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir