Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada 8 Tane Yavru Kedi Görmek

Rüyada 8 tane kedi yavrusu neye işarettir?

Ben bugün denizin taştığını ve 8 tane yavru kediyi kurtarmaya çalıştığımı gördüm, yanımda annemle kardeşimde vardı, o 8 kediyi kurtarmaya çalışıyorum ama denizde taşıyordu, bir eve sığınıyorduk, insanlar yardım ediyordu tuhaf bir rüyaydı.

Rüyada 8 tane yavru kedi görmek tabiri

Rüyada denizin taştığını görmek gerçek hayatta kendini tanıma, kim olduğunu öğrenme konularında gelişimin henüz tamamlamadığını, öğrenme ve gelişim sürecinin devam ettiğini, hayattaki beklentilerine emin olamama durumu yaşadığınızı, kendi başınıza kimi şeylere karar veremediğinizi ya da kimi şeyleri göremediğinizi işaret ederken kedi yavrularını kurtarmaya çalışmanız zor yaşam şartları altında yorgun ve bitkin düştüğünü veya kişinin kimi işleri başarmak için kendisinin yeteri kadar kabiliyeti olmadığını düşündüğünü etmektedir. Kedi yavruları sayısının 8 olması ise içgüdülerine ve sezgilerine güven göstergesidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada 8 Tane Yavru Kedi Görmek” için 2 yanıt

Sayın admin, ben rüyamda dışarıda baktığım en sevdiğim kedimi gördüm. Yavru kedileri olmuşdu, iki taneydi. Yanında duruyorlardı. Anne kedi zayıflamıştı, tüyleri beyaz olmuştu, kendi memelerini çekerek emiyordu. Kedime “sana ne oldu neden bu kadar zayıfladın” dedim. Kedim sinirliydi ve gögüsleri kadın gögüslerine benziyordu. Ruh halim;aşırı üzgün, sinirli ve bitkin hissediyorum.

Aynı gün ikinci bir rüya daha gördüm, belki ilk rüyayla bağlantısı vardır diye yazıyorum. İkinci rüyamda sadece gri renkte demir eşyalar gördüm, kalın boru şeklindeydi, onlar üstüme düştü altında kaldım. Ağırlıklarını hissettim. Tasvirinizi bekliyorum.Saygılarımla

Gül merhaba, ilk rüyanız hakkında kedi rüya tabiri sayfasındaki bilgiler ve içinde olduğunuz ruh halini bir arada değerlendirip mesajı tespit etmelisiniz. İkinci rüyanız ise yaşamınızdaki bazı belirsizliklere bir son vermenin vakti geldiğini, bir konuda karar vermeniz gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir