Rüyada 9 Şiddetinde Deprem Görmek

Rüyada 9 şiddetinde deprem görmek ne demek?

İstanbul’da kendi evimde odamda ananem ve annem varken Kocaeli’de 9 şiddetinde deprem oluyor ve biz depremi uzun süre hissediyoruz, ev baya sallanıyor ve ben babamla babaannem dışarıda nasıl ulaşacağız diyorum. Babaannem düştü ve doğru düzgün yürüyemiyor nasıl çıkmış dışarı diyorum rüyamda. Babaannem salondan evde olduğunu söylüyor ve evde eniştem yengem falan akrabalarım olduğunu görüyorum. Sonra biz hep beraber salonda yemek yerken şiddetli bir sarsıntı daha oluyor ve ben ölelim artık diyorum.

Pencereden baktığımda önce bir yapı yıkılıyor, onun şiddetiyle bir önündeki yapı sallanıyor ve o da yıkılıyor. Bende “içinde insanlar vardı” diyorum ve o evin önündeki ev benim evim sıranın bize geleceğini düşünüyorum ve ev yıkılmadan korkuyla uyanıyorum. (devlet memuruyum, aynı zamanda hukuk bitirdim stajımı başlatacağım, babanem demans hastası ve düştü bacağında ezilme var yürüyor iken birden daha az yürümeye ve hayal görmeye başladı onun adına korkuyorum rüyam onunla mı ilgili diye)

Kimden: Begüm
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu,üzgün
Anahtar kelimeler: deprem,babanem

Rüyada 9 şiddetinde deprem görmek ne demek?

Begüm selam. Rüyada deprem görmek deprem olduğunu görmek Gerçek yaşamınızda kimi şeylerin aniden değişeceğini haber verir. Yer sarsıntısı, zelzele iş yaşamınızda bir takım sorunlar veya çevrenizde tartışmalar, çatışmaları gösterir, büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder. Depremin şiddetinin büyük olması yaşanacak ani değişikliğin etkisini büyük olacağına işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deprem görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada 9 Şiddetinde Deprem Görmek” hakkında 4 yorum

  1. Dün gece eşim rüyasında 9 şiddetinde deprem olduğunu görmüş fakat ne ölen olmuş ne yıkılan bir bina, her şey yerli yerinde duruyormuş. Allah hayıra çıkarsın yorumlarınızı bekliyorum
    hoşça kalın.

  2. Rüyamda yabancı bir evdeyim. çok şiddetli deprem oluyor.birileri çömelmiş,bende onların yanına çömeliyorum.evin salonunda biraz kabarma oluyor deprem bitince düzeliyor tekrar ve deprem baya uzun sürmesine rağmen yıkılma olmuyor.deprem sırasında 2.5 yaşında kızımın yanında olamadığım için çok üzülüyorum acaba o ne yapıyor diye.sarsıntının şiddetinden çok etkilendim diyebilirim. cevap yazarsanız sevinirim. teşekkür ederim.

  3. selam ben rüyamda deprem olduqunu qördüm ama bayağı sallanıyordu, evin içindeydik annem ve ablam yanımdaydı onlara “hadi çıkalım” diyordum, çıkmıyorlardı, hala sallanıyordu bayağı şiddetliydi, sonra da durdu ve hemen sıçrayarak uyandım, ne anlama geliyor söylermisiniz. şimdiden teşekkür ederim

  4. Selam, rüyamda oturduğum binada dehşet bir deprem olduğunu gördüm ve hissettim. Babam vardı yanımda, deprem var dedim inanmadı sonra zorladım ve kaçmaya çalıştık sonrasında her yer yıkılmaya başladı. Bizim bina bir anda yükseldi ben balkona çıktım babam diğer balkondaydı, ben ağlıyordum ve babama baba seni üzdüysem affet seni seviyorum dedim. Oda ağlamaya başladı oğlum bende seni seviyorum dedi.. Açıklarsanız sevinirim, son günlerde 2 defa ağlayarak uykumdan kalktım.. Bir defa ablam hastalanıyordu ve hıçkıra hıçkıra uykumdan kalktım, şimdide bu rüyayı gördüm..Hayırdır inşallah..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir