Rüyada 9 Şiddetinde Deprem Görmek

Rüyada 9 şiddetinde deprem görmek ne demek?

İstanbul’da kendi evimde odamda ananem ve annem varken Kocaeli’de 9 şiddetinde deprem oluyor ve biz depremi uzun süre hissediyoruz, ev baya sallanıyor ve ben babamla babaannem dışarıda nasıl ulaşacağız diyorum. Babaannem düştü ve doğru düzgün yürüyemiyor nasıl çıkmış dışarı diyorum rüyamda. Babaannem salondan evde olduğunu söylüyor ve evde eniştem yengem falan akrabalarım olduğunu görüyorum. Sonra biz hep beraber salonda yemek yerken şiddetli bir sarsıntı daha oluyor ve ben ölelim artık diyorum.

Pencereden baktığımda önce bir yapı yıkılıyor, onun şiddetiyle bir önündeki yapı sallanıyor ve o da yıkılıyor. Bende “içinde insanlar vardı” diyorum ve o evin önündeki ev benim evim sıranın bize geleceğini düşünüyorum ve ev yıkılmadan korkuyla uyanıyorum. (devlet memuruyum, aynı zamanda hukuk bitirdim stajımı başlatacağım, babanem demans hastası ve düştü bacağında ezilme var yürüyor iken birden daha az yürümeye ve hayal görmeye başladı onun adına korkuyorum rüyam onunla mı ilgili diye)

Kimden: Begüm
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu,üzgün
Anahtar kelimeler: deprem,babanem

Rüyada 9 şiddetinde deprem görmek ne demek?

Begüm selam. Rüyada deprem görmek deprem olduğunu görmek Gerçek yaşamınızda kimi şeylerin aniden değişeceğini haber verir. Yer sarsıntısı, zelzele iş yaşamınızda bir takım sorunlar veya çevrenizde tartışmalar, çatışmaları gösterir, büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder. Depremin şiddetinin büyük olması yaşanacak ani değişikliğin etkisini büyük olacağına işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deprem görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir