Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Aba Görmek

Rüyada aba görmek neye işarettir?

S A, ben rüyamda Mehdi Hazretlerini gördüm, uçuyordum insanlar bana bakıp bir kısmı ne güzel uçuyor derken bir kısmı da nefretle bakıyordu. Sonra bir gemiye iniyordum, sarı parlak çok güzel abalı biri duruyordu karşımda, yüzünü ne yaptıysam hatırlayamıyorum şimdi, yanında baştan aşağı siyah elbiseli biri vardı sert bakışlarından başka bir şey kalmadı aklımda, o sarı abalı zat bana yaklaşıp “hoş geldin ben mehdiyim buda benim gemim ve artık sende bu geminin bir askerisin” diyordu ve “buda benim kılıcım” deyip o siyah elbiseli kişiye kılıcı istercesine dönüyordu, yanındaki zat kılıcı bana veriyordu.

Mehdi hz ben gideceğim gelene kadar gemim sana emanet deyip arkama yürüyordu dönüp baktım gitmişti sonra o yanındaki siyah sarıklı elbiseli zatta kayboluyordu. geminin içine doğru yürürken oturan birini görüyordum yanına oturup mutlulukla kılıca bakarken onun başlarım böyle işe diyerek bir şeyler söylediğini bana nefretle baktığını görünce Mehdinin gemisinde nasıl böyle kötü biri olabilir diyordum çirkin biriydi. kafama çok takılan bir rüya Allah rızası için yorum yapabilecek biri varsa sevinirim.

Rüyada aba görmek yorumu

Rüyada Hz. Mehdi’yi görmek bir müjde alacağınızı işaret eder.

Rüyada aba görmek genellikle seyahate işarettir, uzaklara yolculuk anlamına gelir. Rüyada aba giymek, giydiğini görmek daha iyi bir yaşama kavuşmak, sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder. Rüyada abadan yapılmış elbise satın almak maddi sıkıntıya işaret eder. Rüyada renkli, tertemiz bir aba giyilmesi, hayırlı haber alınacağını, yırtık aba görmek , yakın bir gelecekte maddi kazanç belirtir. Rüyada aba görmek bazen de yolculukla tabir edilir. Rüyasında üzerine bir aba giymiş olduğunu görmek, ferah bir kazanca ve mutluluğa işaret eder. Bir rivayete göre de aba giymek, beklenmeyen bir yerden bir menfaat göreceğine yorumlanır.

“Rüyada Aba Görmek” için 2 yanıt

Mehdi Aleyhiselam’ı görmek
28 yaşında bekarım, dün gece çok üzgündüm, dua edip uyudum. Rüyamda Mehdi aleyhiselam ı gördüm insanlar etrafına toplanmıştı ama o konuşmuyordu kıyamet yaklaştı diye korkuyordum elleri kocamandı ve uzundu çok tuhaf biriydi tuhaf duruyordu biraz da korkutucuydu rüya da ikilemde kalmıştım mehdi aleyhiselam olduğunu düşünüyorum ama acaba deccal mi diye geçiriyordum içimden.insanlara mehdi aleyhiselam o değil Peygamber efendimiz (sav)di o da görevini tamamladı kıyamet yaklaştı artık son zamanlar diyordum çok korktum rüyadan acaba manası ne olabilir?

Rüyada Hazreti Mehdi’yi görmek, hayırlı gelişmelerin habercisidir. Rüyayı gören kişinin kendisi, ailesi ya da etrafı hakkında güzel ve hayırlı gelişmeler olacağını müjdeler. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise senin gerçek hayatında yapmayı, başarmayı düşündüğün şeyler için yeterli zamanın kalmadığını düşündüğünü ancak durumun böyle olmadığını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir