Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest almak neye delalet eder?

Rüyamda memlekette dede – baba evinde namaz abdesti alıyorum ve namaza duruyorum. Bunun anlamı ne olabilir? teşekkür ederim. 37, Erkek, Evli, Çalışıyor, mutlu.

Rüyada abdest almak neye yorulur?

Rüyada almak veya abdest aldığını görmek sıkıntılarından kurtulmak, umduğuna kavuşmak, borçlarını ödemek veya bir kimseye tanıklık etmek ya da korkularından kurtulmaya işaret eder. Abdest alıp namaz kılmak Borçlu ise borcundan kurtulmak, Hasta ise şifa bulmak, kederden kurtulmak anlamına gelir. Rüyada abdest almak, abdest aldığını görmek rüya açıklaması için lütfen bakınız namaz abdesti.

“Rüyada Abdest Almak” için 2 yanıt

Birbuçuk sene evvel lise arkadaşımı trafik kazasında kaybettim.otobüste karşılıklı oturuyoruz.ona bu dünyamı güzel, orasi mi? diye sordum.tabiki orası dedi.(ayrıca bu soruyu rahmetli babam ve dedemede sordum daha önceki rüyalarında,aynı cevabı aldım).sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir gruba konuşma yapıyor,çok yakinindayim .Bana bir kese altın veriyor,bende ablama veriyorum gizlice.sonra bir kese daha veriyor onuda alıyorum.O arada anlama abdest alırken, ayak parmakları arasinida nasıl yikamadi gerektiğini ogretiyorum.Ayrica;geçen gece Haşr süresini okudum rüyamda…saygılarımla

Rüyada rahmetli arkadaşınızla konuşmanız sizin bir arayış içinde olduğunuzu, büyük ihtimalle ilahi bir mesaj – yardım almak, yol gösterici birini bulmak arzusu taşıdığınızı göstermektedir. Rüyada Cumhurbaşkanımızı görmeniz ve onun size keseyle altın vermesi hayırlara işaret olup bu konuda geniş bilgiyi Cumhurbaşkanı rüya tabiri sayfasında okuyabilirsiniz. Aldığınız altını ablanıza vermeniz ve ona namaz kılmayı öğretmeniz ise ablanıza maddi ve manevi destekte bulunacağınızı, onunda sıkıntılarından kurtulmasına vesile olacağınızı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir