Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Abdestsiz Namaz Kılmak

Rüyada abdestsiz namaz kıldığını görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda gusül abdestsiz iken namaz abdesti alıp camiye gidip cemaatle birlikte saf tutuyoruz. ardından ayağı kalkıyoruz imam Allahuekber dedikten sonra ayakta duruyoruz bir daha Allahuekber diyor ve ben eğilecek iken herkes ayaktayken eline öne uzatıp dua etmeye başlıyor.daha sonra herkes elini yukarı aşağı götürmeye başlıyor ve arada da elini ters çeviriyor.

Rüyada abdestsiz namaz kılmak yorumu

Sezer selam, gördüğün rüya hayatında bir şeylerin yolunda gitmediğini ve derhal bir durum değerlendirmesi yapıp doğru bildiğin ancak gerçekte hatalı olan bir şeye derhal son vermen gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada abdestsiz namaz kılmak veya abdestsiz namaz kıldığını görmek düşüncesiz hareketleriniz, plansız işleriniz nedeniyle işlerinizin ters gideceğine, fakirliğe düşeceğine, ihtiyaç içinde kalacağına işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Abdestsiz Namaz Kılmak” için 3 yanıt

Merhabalar ben rüyamda boy abdestsiz namaz kıldığımı gördüm ve rüyamda unuttugumu ve namaz kılarken hatırladığımı gördüm sizce bu neye işarettir? Yardımcı olursanız sevinirim

Ben rüyamda bir komşumuzun kapısının önünde tam namaz kılacakken abdestsiz olduğum aklıma geliyordu ve namazı bırakıyordum. Bu ne anlama geliyor

Abdestsiz namaz kıldığını görmek düşüncesiz hareketleriniz, plansız işleriniz nedeniyle işlerinizin ters gideceğine, fakirlige düseceginize, gereksinim içinde kalacagina işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir