Kategoriler
İsimler

Rüyada Abdullah İsmi

Rüyada Abdullah ne demektir?

Selam ben Azeriyim, iki aylık hamileyim ve rüyamda kız çocuğum olduğunu ya da olacağını gördüm ama yüzünü görmediğim birisi bana “ama senin oğlun olacak ismi de Abdullah” diyor, “hayır kızım olacak” desem de “oğlun olacak ismi de Abdullah diyor. Bende “kız olsaydı ismini Zeyneb koyacaktık” diyorum “hayır Abdullah” diyor, ne yapmalıyım bilmiyorum.

Rüyada Abdullah ismi tabiri

Değerli okurum, bir şey yapmanız gerekmiyor, sadece Allah’tan hayırlısını istemeniz yeterli, bu rüyayı da kafanıza takmayın. Abdullah adının kelime manası Allah’ın adamı, Allah’a ait olan, onun yolundan giden kişi demektir. Rüyada Abdullah ismini görmek, duymak, Abdullah olarak çağrılmak gerçek yaşamınızda doğru yolda olduğunuzu, bu yolunuzdan sapmadan ilerlemeniz gerektiğini, inanç ve ibadet gücünüzü hiç kaybetmemeniz gerektiğini ifade eder.

Rüyada görülen, söylenen veya duyulan isimler çoğu zaman o ismin gerçek hayattaki anlamı veya o ismin rüyayı gören kişi için ne ifade edip etmediğine göre anlam kazanır. İsmin anlamı bir mesaj vermezse o ismin kişiye neyi hatırlattığını araştırmak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir