Rüyada abide görmek

Rüyada abide görmek neye delalettir?

Rüyada abide görmekRüyamda dalgalı ve masmavi bir denizin ortasındayım, burası eski zamanlardan kalma bir abideymiş, İstanbul’un kız kulesini bilirsiniz onun gibi bir şey ama ondan çok büyük. Denizin ortasına kondurulmuş bir küçücük adacık düşünün onun üzerinde muaazzam bir eser. Bu abidenin resimlerini hemen her tarafından çektim, denizde çok dalga olduğundan düşerim diye korkuyorum, bir elimle kenarlıklara tutunuyorum, bir elimle de fotoğraf çekiyorum. Tam bu sırada denizden 2 tane yunus ortaya çıktı, denizin üzerine zıplayıp, tekrar dalıyorlardı. Bunlardan daha ufak olanı bir kaç metre yakınıma kadar zıpladı, onunla göz göze geldik, çok hınzırca bakışları vardı, sanki “elindeki fotoğraf makinesini kapacağım” der gibi bana anlamlı baktı. Yunusları gören herkes benim olduğum yere doluştu, o bölüm çok kalabalık olmuştu ve yunuslar hala gösteri yapmaya devam ediyordu. Çok muhteşem bir rüyaydı, hiç bitmesin istedim ama bitti. Sabah uyandığımda kendimi çok iyi hissettim. Özellikle de bana insan gibi bakan yunus aklımdan çıkmıyor. Bunlar beye işaret, teşekkürler. 21, kadın, flört, öğrenci.

Rüyada abide görmek yorumu

Berrin selam, gördüğün rüya mantığını ihmal etmeden duygularına daha fazla kulak verip kalbinin sesini dinlediğinde kendini daha huzurlu ve daha mutlu hissedeceğin günlere kavuşacağını temsil etmektedir.

Rüyada abide görmek rüyayı gören kişinin vereceği doğru kararlar, yapacağı olumlu işler ve elde edeceği başarılarla çevresinde itibarının artacağını, kazancının çoğalacağını simgeler. Bir abideyi ziyaret etmek rüya sahibinin bırakacağı eserler, yetiştireceği hayırlı evlatlar veya sergileyeceği örnek davranışlarla ileride adının unutulmayacağını temsil eder.

Abide nedir?

Önemli kişiler yahut olayların ileri zamanlarda hatırlanması amacıyla yapılmış mimari eser, heykel, anıt ve diğer yapılara genel olarak abide denilir. İnsanlık gelecek kuşaklara tarih boyunca kendilerini hatırlatacak eser bırakmaya önem vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir