Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Abimi Askere Uğurladığımızı Gördüm

Rüyada ağabeyi askere uğurlamak neye işarettir?

Merhabalar,  rüyamı nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazıyorum. Abim askerliğini yaptığı halde rüyamda ağlayarak onu askere uğurladığımızı görüyordum, sonra amcamların evine gittiğimde hamur kalmış tatlılar görüyordum ve sonra kuzenimle beraber bir sürü bardak yıkadığımızı görüyordum, yorumlarsanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.

Bu rüya Pelin tarafından gönderilmiştir. 3. 09. 2011 / 10:29 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada abiyi askere uğurladığını görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya sizin arzu istek ,duygu ve ihtiraslarinizin kontrolunuzden ciktigini , sizin arzularinizi kontrol altina alamadiginizi belirtir. Bu ruya ayni zamanda hayatinizda ağabeyinizin onemli bir yeri oldugunu göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada asker görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Abimi Askere Uğurladığımızı Gördüm” için 2 yanıt

Annem ben daha doğmamışken rüyasında birisi veya tam olarak bilmiyorum ben askere gittiğimde veya gitmeden önce benim için kurban kesin demiş çok merak ediyorum nedir bunun yorumu ?

Annenizin rüyası, onun hayatında bazı yönleri ortadan kaldırmak ve daha verimli ve ödüllendirici deneyimler için zaman ve yer açmak gerektiğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir