Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Abimle Evleniyorum

Rüyada abimle evleniyorum, bu ne demek?

Gecenlerde de abimi gördüm ruyamda. Abimle evlenicekmisim. Abim evli, hatta yengemi de goruyorum ruyamda. Birlikte bir yere yururken goruyorum ucumuzu. Ama abiyle evliligin yadirganmadi bir yermis. Bir gelinlik goruyorum çok güzel krem rengi bir gelinlik. Birilerine gösteriyorum bakin ne kadar güzel diye. Sonra ustume giyiyorum. Icimden ben evlenicem diye geciriyorum ve çok kararliyim.

Bir sandalyede oturmusum etrafimda bir suru insan var. Kuafor, makyoz hepsi bir yandan beni hazirliyor. Sacimi yaparken kuafor sacimin bir kenarindan kesiyor ama ben farketmiyorum önce. Yanimda bir arkadaşım var. Iyi bir arkadaşım normal hayatta da. Sacini kesmeseniz daha iyi olmaz mi diyor sakin bir tavirla. Ben o an sinirleniyorum nasıl sacimi kesersiniz diye. Herkesi kovuyorum oradan.

Sonra ablami ariyorum o bulsun bana bir kuafor diye. Ama o yoldaymis zaten yanıma geliyomus. Baska biriyle konuşuyorum telefonda o soyluyor. Sonra bir şey oluyor birden. Somut bir şey degil ama bir his sadece. Napiyorum ben diyorum. Nasil evlenirim abimle. Ertesi günü oluyor. Ama bir önceki gece birlikte kalmiyoruz. Hatta ona dair hicbisi gormuyorum. Ama ertesi günü bir anda vazgeciyorum hemen. Yani yine pisman oluyorum.

Bu rüyayı gördüğümun ertesi gunude yine aynı kişi yüzünden annemle tartistim. Abimin de onay verdiginden bahsedip tekrar usteledi. Ben defalarca istemedigimi söyledim zaten ama niçin rüyamda hep pisman olduğumu goruyorum bilmiyorum. Yorumlarsaniz gerçekten çok sevinirim. Rüya temaları : ağabeyle evlenmek, krem rengi gelinlik, sandalyede oturmak, Kuaför, makyöz, saç yaptırmak, saç kestirmek

Rüyada abisiyle evlendiğini görmek yorumu

Hayatınızın çocukluk ve ergenlik çağlarında kardeşiyle evlendiğini görmek bastırılmış arzularınızı gösterirken, yetişkin yaşlarda görülen bu tür rüyalar daha çok şeytanın sizi en zayıf, en sıkıntılı , en yorgun anınızda yakalayıp, benliğinizi etkilemesi olarak ele alınır ve yorumlanmaz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Abimle Evleniyorum” için bir yanıt

Ben 26 yaşımdayım, bekarım. Rüyamda amcamın kızı evleniyordu, kendine beyaz gelinlik almıştı ve ben o gelinliği giyiyordum ama boyu kısa geliyordu, bana sonra amca kızı kına için kırmızı bir gelinlik dikiyordu bana gösteriyordu. Aksam abimle evlendiğimi görüyordum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir