Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Abinin Birini Öldürdüğünü Görmek

Rüyada abinin birini öldürdüğünü görmek neye işaret eder?

Rüyamda abimin birini öldürüp, parçalarını bir torbaya koyduğunu ve bunu gizli tuttuğunu, sadece ablama ve bana söylediğini gördüm. Ceset evin çatı katında, torbaların içinde duruyordu, bende abimin bu yaptığına üzüldüğüm ve başına bir şey gelmesini istemediğim için yukarı çıkıp kan izlerini siliyordum sürekli.

Diğer abim, ben kanları temizlerken yanıma geldi ve olayı anlamaması için elimden geleni yapıyordum. Daha sonra içinde insan cesedi olan torbadan hayvan sesi (kuzu sesi ) geldi. Abim durumu anlamadı ama ben sürekli panik halindeydim..

Buna benzer bir rüyayı kısa süre önce yine görmüştüm. Orada da ben birini öldürüp poşetin içinde saklıyordum, herkesten kaçıyordum. Cesedin parçalarını farklı farklı sokaklara bırakıyordum. Bu rüyalar benim kafamı çok fazlasıyla kurcalıyor. O anı yaşıyorum çünkü ve bu günüme de yansıyor. Bana yardımcı olur rüyamı yorumlarsanız mutlu olurum sevgiler. Gönderen Nokta.

Rüyanın unsurları: ağabeyin cinayet işlemesi, ağabeyin adam kesmesi, evde ceset, ceset saklamak, cesedi tornaya koymak, çatı katı, çatıda ölü, kan temizlemek, insan cesedi, hayvan sesi, kuzu sesi, ceset parçaları.

Rüyada abinin birini öldürdüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Nokta Merhaba, rüyalarınız, bulunduğunuz ortamda, yaşadığınız çevrede aşırı derecede negatif duygular bulunduğunu, etrafınızdaki insanlarda bulunan bu olumsuz enerjinin sizi fazlasıyla karamsarlığa, kötümserliğe sevk etiğini simgelemektedir. Rüyada kuzu sesi, meleme, me sesi duymak yaşamınızda yeni görevler alacağınızı yeni görevler olmasa bile can sıkıcı görevlerden kurtulacağınızı ifade eder.

Aynı rüyayı ya da benzer rüyaları tekrar tekrar görmek o rüyanın mesajının güçlü olduğunu ya da mesajı anlayamadığınızı gösterir. Sizin durumunuz mesajın güçlü olduğunu göstermektedir. Acilen bir şeyler yapıp bu cans sıkıcı rüyarlı görmemelisiniz. Bunun için kısa bir tatil, bulunduğunuz ortamlardan uzaklaşma, belki çevre değişikliği ya da yaşam planlarınızda değişilik düşünebilirsiniz. Bu rüyalarınız devam ederse uzman psikolg desteğine başvurmaktan çekinmeyin.

“Rüyada Abinin Birini Öldürdüğünü Görmek” için 2 yanıt

Rüyada abim birini öldürümüştü ve tutuklandı ama ben öyle bir içten ağlıyordum ki rüyada bile ağlarken hissettim acıyı
Rica ediyorum yorumlar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir