Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Abinin Ölüm Haberini Almak

Rüyada abinin ölüm haberini almak neye işaret eder?

Merhaba, ben şu an öğrenciyim, 17 yaşındayım, benim çok sevdiğim bir abim vardır başka bir şehirde yaşıyor yılda ya 1 ya da 2 kez gelir yanımıza, babam memur orta gelirli bir aileyiz. Rüyamda ilk olarak babam ölüyor ama ben ölüsünü, cenazesini görmüyorum sadece öldüğünü biliyorum. Evimizde bir odada annem ablam ben ağlıyoruz, o olay birden abimin ölmesi olayına geçiyor, bu sefer babam değilde abimin öldüğünü duyuyoruz, ölüm sebebi trafik kazası.

Yine ağlıyorum ben ve telefonu elime alarak internette bu kazayla ilgili haber varmı diye bakıyorum, çünkü nasıl ne şekilde öldüğünü bilmiyorum ve inanamıyorum ve bir anda bir arabanın içinde olduğumuzu görüyorum, araba abimin aracı ve ben kullanıyorum, abim yanımda ve benimle konuşuyor. Ben sürekli ağlıyorum, konuşuyoruz işte bir konu oldu ve ben arabayı ne yaptın diye sordum. O da bu sefer hakikaten sana bıraktım Hamit dedi (neden öyle dedi anlamadım). Abim ölmüştü ama yanımdaydı ona sarıldım iyice ağladım. Ve uyandım Allah a şükürler ettim rüyaymış diye. Lütfen en kısa zamanda yorumlar mısınız.

Rüyada abinin ölüm haberini almak neye yorulur?

Sevgili Hamit, rüyan kesinlikle ilk bakıldığında olduğu gibi kötü mesajlar vermiyor.

Rüyanda üç ana unsur var, babanın öldüğünü görmek, abinin öldüğünü duymak, öldüğünü duyduğun abin ile birlikte olmak. Babanın ve abinin öldüğünü görmek şu anda gerçek hayatında seni dehşete düşürecek derecede korkutan ya da strese sokan kimi kaygılar yaşadığını simgelerken onların aslında ölmemiş olduğunu görmen yaşadığın kaygıların aslında düşündüğün kadar önemli olmadığını işaret etmektedir.

Ölüm haberini aldığın abinin yaşadığını görmen ise, uyanık hayatında kimi güzel gelişmeler olacağını, bu gelişme sonrası hayatında ve geleceğe bakışında önemli değişilikler olacağını, sıkıntıların ve endişelerin azalacağını işaret etmektedir. Bu rüyayla ilgili olarak rüyada kardeşinin öldüğünü görmek sayfasında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Abinin Ölüm Haberini Almak” için 8 yanıt

Abim 40 gündür yoğun bakımda yatıyor, babam rüyasında bir kadının 4 gün sonra abimin öleceğini söylemiş bu neye işarettir ?

18 yaşında bekar bayanım.

Öncelikle sevgili ağabeyinize acil şifalar diliyorum. Ölümü sadece Allah bilir ve bu özellik peygamberlere dahi verilmemiştir. Dolayısıyla ister gerçek zamanda ister rüyada görülen duyulan ölüm tarihi dikkate alınmamalıdır. Babanızın rüyası, onun yorgunluğunu, bıkkınlığını ifade edebilir.

Rüyada ölmüş ağabeyi diri görmek ne demektir
Ben Ankara’dan Mehmet, 37 yaşındayım.
Rüyamda ölen abimin ölmediğini gördüm ne anlama geldiğini yazar mısınız lütfen

Rüyada ölüm haberi görmek
Selam, rüyamda teyzem benim evime gelip kapıyı çalıp gece yarısı erkek kardeşimin öldüğünü söylüyor, bu kadar korktuğumu hatırlamıyorum.
Bizler inançlı insanlarız, her şey Allah tan gelir ama ben çok etkilendim, ayrıca teyzemle yaşadığımız şehirler farklı bana sabaha karşı geldiğini görüyorum önce kapıyı açmıyorum “kim o” diyorum, korktuğum için, ilk defada teyzem benim evime gelmiş oluyor. lütfen bu rüyamda ilgili yorumunuzu alabilir miyim.

Sıla merhaba,
Elbette ölümü sadece Yüce Allah bilir ve rüyayı bir ölümü haber veriyor gibi bakmayın.
Rüyada ölüm haberi görmek, bu rüya size, hedeflerinizin peşinde koşarken ani bir son ile karşılaşacağınızı simgelerken, birisinin ölüm haberini almak, almak, birinin öldüğünü duymak gittiğiniz yol ile hedeflerinize ulaşamayacağınızı, hedeflerinize ulaşmak için başka bir yol bulmanız gerektiğini işaret eder.

Merhaba ben Esma, rüyamda Abim biriyle kavga ediyordu, daha sonra kavga ettiği kişi ona arabayla çarpıp bomba patlatıyordu ve Abim ölüyordu. Herkes başsağlığına gelmişti rüyadan ağlayarak uyandım. Rüyanın yorumu nedir?

Selam, rüyamda iki abiminde öldüğü haberini alıyorum. Abimin biri evli diğeri bekar. Bekar olana daha çok üzülüyorum evlenemedi, birde anneme çok kızardı, bu yüzden günahı çok diye üzülüyorum. Sonra rüyada bir karmaşa, benim esim ölmüş, ben dul kalmışım, o anda bir uyandım sabah ezanı okunuyordu.

Benim kardeşim rüyasında annemle birlikte asansörle aşağı inerken kardeşim ve annem tabut taşıyorlar ve kardeşim anneme soruyor “anne bu ne” diyor “tabut kimin” diyor “cemil abin” diyor ve annem sağlanıyor, kimse anlamıyor. Hemen ardından camide goruyor aynı şekilde kimse aglamiyor ve kefene sarilmisim goturulurken kardeşim görmek istiyor sarılmış goremezsin diyor tabutu açıyor ve sarılı giremiyor ve agliyarak rüyadan uyanıyor kardeşim ne hikmettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir