Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Abiyle Evlenmek

Rüyada ağabeyle evlenmek neye delalet eder?

Rüyamda abimle evlendim. Ben 21 yaşında genç kızım henüz bir işim yok. Bugün rüyada abimle evlendim nasıl oldu bilmiyorum ama evlendim, bana altın bir yüzük takıyordu, yüzüğün üzerinde melekler vardı “bu yüzüğü senin için aldım” dedi. Fakat yüzük 1 gün sonra parçalara ayrıldı. Sonra bana kolye aldığını söyledi, kolye taktı, ilklerde fark etmiyordum üzgün değildim sonra rüyamda kendime geldim ağlıyordum, nasıl evlenmiştim çok mutsuzdum.

Sonra abimde mutsuz oldu, rüyamda eğer çocuk olursa sakat olur diye onu düşünüyorduk, nasıl evlendiğimize inanamıyorduk, o üzüntü ve sıkıntıyla uyandım. Hala üzerimde bir sıkıntı var, çok huzursuzum, bu rüya beni çok etkiledi, ilk kez böyle bir rüya görüyorum, şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim, hemen bekliyorum çünkü içimdeki sıkıntı gitmiyor.

Rüyada abiyle evlenmek neye yorulur

Gördüğünüz rüya, şeytanın sizi en zayıf, en sıkıntılı , en yorgun günlerinizde etkilemeye çalıştığı olarak yorumlanabilir. Herhangi bir mesaj vermemektedir ve kafanızda takmamanızı öneririz. İnancınızı kaybetmeden günlük yaşamınıza devam etmeli bu rüyayı unutmalısınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Abiyle Evlenmek” için bir yanıt

Evlenmiş olduğunu görmek
Ben 18 yaşındayım. Bekarım. Okuyorum. Sınavlara hazırlanıyorum. Ben kendimi kocaman bir sınıfta gördüm. Derse geç kalmıştım. Çünkü daha öncesinde eski ilkokul arkadaşımı görüyorum fakat ona sinirliymişim ve elimdeki havluyla ona 2-3 kez vuruyorum. Neyse derse geç kaldım ama girebildim. Sırama geçerkende sinirli hareketler yapıyorum. İşte benim kafa takılan kısma geldik. İsim listesinde Berna *Serkan Keskin yazıyordu. Yani evlenmişim. Ama rüyamda gene boşanacakmışım. Yani zaten ne zaman nasıl kiminle evlendiğimi hiç bilmiyorum sadece listede öyle yazıyor. Lütfen bana yorumlayabilir misiniz? Çok merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir