Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Abiyle Tartışmak

Rüyada abiyle tartıştığını görmek neye çıkar?

Hocam genelde rüya gören bir insan değildim ama en azından gördüysem de hatırlamıyorum sabahları. Ben öğrenciyim, ailemden ayrı öğrenci apartında kalıyorum, gecen gün rüya gördüm hayırdır inşallah. Rüyamda abim yanında tanımadığım iki akrabamızla birlikte benim yurttaki odama geliyor, konuşuyorlar falan, sonra “gidin” diyorum, kovuyorum onları, “burası kız apart, ne işiniz var” falan, sonra koridorda diğer odalardan öğrenci çıkıyor, onunla tartışıyorum, bir taraftan da ağabeyimi itekliyorum.

Sonra abimi merdivenden itiyorum, bir alt kata kadar yuvarlanıyor, sonra bir alt katta da babamı görüyorum. Ondan sonrası yok . gizli haspam, 19, Kız, Bekar, Öğrenci, garip.

Rüyada abiyle tartışmak yorumu

Selam, gördüğün rüya gerçek hayatında bazı şeylerin yolunda gitmediğini ve bunların sende derin ruhsal travmalar yarattığını temsil etmektedir. Yolunda gitmeyen ve seni doğru yoldan çıkaran / çıkarmayan bu şeyleri ancak sen bilebilirsin ve derhal bazı önlemler almalısın. Rüyada ağabeyle tartıştığını görmek ağabeyiniz ile gerçek yaşamınızda aranızda bazı çatışmalar olduğunu ve bunların genelliklere olaylara bakış açısındaki farktan kaynaklandığını simgelemektedir.

“Rüyada Abiyle Tartışmak” için 3 yanıt

Yorgan yangını ve eşiyle tartışmak
Bu sabah korkunç bir rüya gördüm, zaten eşimle konuşmuyoruz. Bugün rüyamda odamda yatağın tam ortası yorgan alev almaya başladı ve yanmaya başladı, o sırada ben oturmaya gittim, eşimle tartışıyordum.

Nurten selam, rüyanızda yorganın alev alması aslında sizin yaşamınıza yeni bir şeyin girdiğini ve bu yüzden korkuya kapıldığınızı ve zarar görme korkusu taşıdığınızı göstermektedir. Eşinizle tartışmanız ise reel hayatta eşinizle aranızda bazı sorunlar olduğunu ve bunu karşılıklı konuşarak çözmeni gerektiğini temsil ederken ilk adımı sizin atmanızın yararlı olacağını simgeler. Bakınız rüyada eşini görmek sayfası.

Selamlar
Ben bu gece başka şehirde yaşayan abimi tesadüfen carsida gördüm. Herhangi bir açıklama yaptı neden burda olduğuna dair ama inanmadim. Sonra ayrıldık ve bir zaman sonra bir mazadan çıkarken ben beni inandımak üzere tekrar geldi ve abimi tanımam inanicam bir açıklama yaptı fakat arkasını dönüp giderken arkadaşıyla kahkahalar atmaya başlayınca inanmama gerektiğini anladim. Devamını görmeden uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir