Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ablaya Büyü Yapıldığını Görmek

Rüyada ablaya büyü yapıldığını görmek ne demek?

Annem rüyasında ablama büyü yapıldığını görmüş. Rüyada annem ablamı ve eniştemi ikaz ediyor ve “dikkat edin, üzerinizde büyü var, hemen büyüden kurtulun” demiş. Bu ne manaya gelir? Yorumunuza şimdiden teşekkürler.

Rüyada ablaya büyü yapıldığını görmek neye yorulur?

Melike selam, rüyayı gören yanlış anlamıyorsan annen, dolayısıyla bu açıklama onun içindir çünkü rüya görene göre yorumlanır. Rüyada büyü görmek içinde bulunulan sıkıntıları veya gelecek sıkıntılı günleri, olayları haber verir. Rüyada size büyü yapıldığını görmek İnançlarınızda bir zayıflık, ibadetinizde bir eksiklik işaret eder. Rüya sizi ibadete davet eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada büyü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada birini uyarmak, uyardığınız kişiyle olan yakınlığınız ile birlikte değerlendirilir ve birisini uyardığını görmek aslında o kişi hakkındaki iyi düşüncelerini gösterir, cömert ilkelerinizi ve onun lehine servet düşüncelerinizi simgeler. Rüyada tanımadığın birini uyardığını görmek insanlara karşı düşünceli davranışlarınızı, duygularını simgeler, herkesin iyiliğini ve iyi olmalarını istediğini belirtir.

 

“Rüyada Ablaya Büyü Yapıldığını Görmek” için 2 yanıt

merhabalar ben rüyamda ablama büyü yapıldığını gördüm ve iki bacağı kesikti kendini o büyü den kurtarmak icin değişik sembol çiziyordu yere ben buna izin vermeyerek karşısına oturup ona ayete-l kürsi okuyordum bu ne anlama geliyor acaba…

Merhaba ruyamda 2 kiz kardesime ölüm büyüsü yapilmisti dayimin esi tarafindan ve bir hocayla baglantiya gecip onu bozduruyorduk hoca bozuyor ve diyor ki iyi ki bugun hallettik yarin bir tanesinin ölücegini gördüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir