Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ablanın Doğum Yaptığını Görmek

Rüyada ablanın doğum yapması neye işarettir?

Merhaba, ben evlı 1 cocuklu bir bayanım, ablam 7 aylık hamile. Rüyamda ben bir yolculuga cıkıyorum ama yarı yolda ınıp babamların yanına gıdıyorum, babam bana kızıyor yüzümü kara cıkardın dıye, o sırada bir eve gırıyorum. O evde ablam yerde yatıyor, baktım doğum yapıyor, altına hemen beyaz bir bez serıyorum, ablam korkuyor, ben karnını asagı doğru bastırıyorum o sırada annemı camdan cagırıyorum, anne ablam doğum yapıyor sıcak su getır dıyorum. Ablamın yanına dönüyorum, ablamın karnında bebek top gıbı oluyor. Ablam çok korkuyor, ben ellerımle masaj yapmaya calısıyorum, ablam tuvaletını yapıyor, annem gelıyor ama o sırada uyandım. Lutfen yorumlayın çok merak edıyorum.

Rüya unsurları : yolculuğa çıkmak, yolculuktan dönmek, hamile abla, doğum yapmak, masaj yapmak, karnında bebek, tuvalet yapmak.

Rüyada ablanın doğum yaptığını görmek tabiri

Rüyanız yeni bir fikre veya projeye imza attığını temsil etmektedir. Hayatta yeni baslangiclara veya cok yakin bir zamanda olacak, dugun, nikah, konferans , is toplantisi gibi vs bir toplantiya delalet eder. Bu ruyanin biraz daha kesin bir yorumu ise, sizin yukarida bahsettigimiz toplantilara vs katilma / istirak etme konusunda tereddüt ettiginizi ifade eder.

“Rüyada Ablanın Doğum Yaptığını Görmek” için bir yanıt

Merhaba; Evliyim ve Hamileyim. Rüyamda Doğumdan çıkmışım ama hiç birşey hatırlamıyorum, elimde parmak kadar bebek var, herşeyi tam sadece küçük. Annemlerin evine giriyorum elimde bebekle emzirmem lazım diyorum emzirip beşiğe yatırıyorum, sonra evin terasına çıkıyorum annem ablam ben oturup gökyüzüne bakıyoruz, karanlık gökyüzü bir anda kocaman dolunay çıkıyor ve yükseldikçe kelebek şeklini alıyor. Sonra bebeği merak edip yanına gidiyorum, bebek biraz da büyümüş, erkek kardeşim ile birlikte uyuyorlar, emzirmem lazım sarılık olmasın diyorum, öyle uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir