Rüyada Ablanın Doğum Yaptığını Görmek

Rüyada ablanın doğum yapması neye işarettir?

Merhaba, ben evlı 1 cocuklu bir bayanım, ablam 7 aylık hamile. Rüyamda ben bir yolculuga cıkıyorum ama yarı yolda ınıp babamların yanına gıdıyorum, babam bana kızıyor yüzümü kara cıkardın dıye, o sırada bir eve gırıyorum. O evde ablam yerde yatıyor, baktım doğum yapıyor, altına hemen beyaz bir bez serıyorum, ablam korkuyor, ben karnını asagı doğru bastırıyorum o sırada annemı camdan cagırıyorum, anne ablam doğum yapıyor sıcak su getır dıyorum. Ablamın yanına dönüyorum, ablamın karnında bebek top gıbı oluyor. Ablam çok korkuyor, ben ellerımle masaj yapmaya calısıyorum, ablam tuvaletını yapıyor, annem gelıyor ama o sırada uyandım. Lutfen yorumlayın çok merak edıyorum.

Rüya unsurları : yolculuğa çıkmak, yolculuktan dönmek, hamile abla, doğum yapmak, masaj yapmak, karnında bebek, tuvalet yapmak.

Rüyada ablanın doğum yaptığını görmek tabiri

Rüyanız yeni bir fikre veya projeye imza attığını temsil etmektedir. Hayatta yeni baslangiclara veya cok yakin bir zamanda olacak, dugun, nikah, konferans , is toplantisi gibi vs bir toplantiya delalet eder. Bu ruyanin biraz daha kesin bir yorumu ise, sizin yukarida bahsettigimiz toplantilara vs katilma / istirak etme konusunda tereddüt ettiginizi ifade eder.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir