Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ablanın Boğulduğunu Görmek

Rüyada ablanın boğulduğunu görmek ne demek?

36 yaşındayım, çalışıyorum, şirketin ön muhasebesi ve satışına bakıyorum, bekarım. Ruh halim normal. Rüyamda deniz görüyorum ama sığ değil yani derin, sanırım renginden öyle anlıyorum. Ben bu taraftayım karşımda da 200 m falan ileride iskele gibi bir şey, üstünde 10 15 kişi sıralanmış. Bir tanesinin ablam olduğunu biliyorum, herkes aynı anda suya balıklama atlıyor. Yarış olduğunu anlıyorum ve tam benim yanımdan hepsi sudan çıkıyor ama ablam yok, sesleniyorum “abla” falan diyorum.

Sonra sanki bir spot tutuyorlar ablamı suyun dibinde yatarken görüyorum, çıkamadığını görüyorum “ablam orada, çıkarın onu” diyorum. Sağında ve solunda 2 tane asker görüyorum, ölmüş olduğunu işaret mi ediyorlar yoksa öldü mü diyorlar hatırlamıyorum ama öldüğünü anlıyorum. Etrafı karanlık sular. Ablamın yattığı yer suyun dibi berrak ve yan tarafında birer asker. Uyandığımda ağlamıyordum ama çok etkilendim, yorumlar mısınız.

Rüyada ablanın boğulduğunu görmek tabiri

Mine merhaba, öncelikle rüyada deniz görmek sayfasını okumanı rica ediyorum. Gördüğün denizin derin olması aslında bilinçaltından gelen sinyallerin çok güçlü olduğunu anlatmakta kısacası içinden gelen sese kulak ver demektedir.

Rüyada ablayı görmek sevgi ve şefkatin simgesidir. Rüyada ablanın öldüğünü görmek ablanız ile yaşadığınız yerle ilgili açıklanır ve farklı yerde iseniz ona olan derin hasreti gösterirken ablanız ile bir arada yaşıyorsanız o zaman ablanız hakkında güzel gelişme ve önemli bir değişimi temsil eder. Burada rüyada ablanızın boğularak ölmesi belki farklı bir anlam taşıyabilir ve sizin bir konuda yardımınıza, desteğinize ihtiyaç duyduğunu anlatabilir çünkü rüyada birinin boğulduğunu görmek yardıma gereksinimi olan bir yakınınıza hemen yardım etmeniz gerektiğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir