Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ablanın Öldüğünü Görmek

Rüyada ablanın öldüğünü görmek neye çıkar?

Ablam gerçek hayatta üniversite sınavına girecek. Rüyamda bir odada sınava giriyordu. Odada annem ve ben vardık, annem bir koltukta yatıyordu bende ablamın yakınındayım. Ablam soruları yere oturmuş şekilde çözüyordu ve sürekli ben yapamayacağım, kesin kazanamayacağım gibi şeyler söylüyordu. Benden kopya çekmek için yardım istedi bir kalem istedi kalem üçgen şeklindeydi sanırım. Tam o sırada odaya gözetmen girdi. Genç ve çok güzel bir bayandı. Annemi ve beni müdürün çağırdığını söyledi.

Annemi uyandırdım ve durumu söyledim. Dışarı çıktık gözetmen kadın ehh tenha bir yer biraz bağırabilir gibi bir şey söyleyip gülümsedi. Sonra birden annemle ayrıldık. Adamın yanına gidiyorduk ama beraber değildik. Ben tam gidilecek yolu buldum ama yolu kapayan bir fıskiye vardı. Önce biraz ıslandım. Bulunduğum yerde bir kaç erkek vardı arkadaşlarımdı rüyamda. Biri gerçekten de arkadaşımdı. Yakın zamanlarda ablası öldü bu arkadaşımın (gerçek hayatta) sonra bu arkadaşım fıskiyeyi kapatmaya çalıştı fıskiyeyi çekti ve elinde kaldı fıskiye ama hala su fışkırtıyordu.

Neyse sonra adam geldi çocukları dışarı çıkardı annem ben ve o adam kaldık. Adam bizi koltuklara yatırdı. Sonra bağırmaya başladı ne dediğini hatırlamıyorum. Bende dayanamayıp küfür ettim. Adam iyice köpürdü ve üstüme geldi epey. Sonra tekrar bağırmaya başladı o zaman kızınızı alır başka okula verirsiniz! diye annem hayır hayır olmaz gibi şeyler söylüyordu.

Sonra dışarı çıktık ablam dışarıdaydı baygın gibiydi yanına gitmek istedim izin vermediler ayran iç tansiyonun düşmüştür diyordum o da bana hayır istemiyorum diyordu. Sonra aniden bir internet sitesinde bir şeyler okurken buldum kendimi. Forum gibi bir şeydi ve herkes ablamın ölümü hakkında şeyler yazıyordu. Ben hiçbir şey hatırlamıyordum anneme gidip ablam öldü mü diye sordum annem gayet soğuk bir şekilde evet dedi ben ağlamaya başladım ama nasıl ağlıyorum. Ölümü sanırım o adam yüzündendi hissediyordum nasıl kimse bir şey yapmaz diyordum. Nefes alamamaya başladım sırt üstü yatıyordum galiba bir karabasandı. Sonra uyandığımda nefes nefese kalmıştım ve gerçekten ağlıyordum. Teşekkürler

Rüyada ablanın öldüğünü görmek yorumu

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda ablanızın sınav gerginliğinin tüm aileyi aşırı bir şekilde etkilediğini göstermektedir ve bana göre rüyanız özel bir mesaj vermemektedir. İçinde bulunduğunuz stresi bir an önce ailece üzerinizden atmanız gerektiğine inanıyorum. İnanın her şey yoluna girecektir. Bu rüya konusunda detaylı açıklamalar için rüyada kardeşinin öldüğünü görmek sayfasını incelemek ilginizi çekebilir.

“Rüyada Ablanın Öldüğünü Görmek” için 5 yanıt

Rüyada ablayı ölü görmek
Ben rüyamda gerçek hayatta yaşayan ablamı ölü olarak gördüm ama ölüsünü yani cesedini görmedim sadece öldüğünü duydum ve ölmüş olarak biliyordum. Sürekli ağlıyordum yüzüm kapkaraydı nefesim daralıyordu.

Ablaninizin veya varsa diger kardes veya kuzenlerden hastaligi olan veya sıkıntı icin de ise şifa bulacaktir.

Erkek kardeşim rüyasında beni ölü görmüş, bunun manası nedir
Size beni biraz huzursuz eden bir rüyadan bahsetmek istiyorum; bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Öncelikle kendimden bahsedeyim biraz. Ben yakın zamanda evlendim ama gerek annem ve kardeşim, gerek eşimin ailesi olsun, biraz bizi huzursuz eden bir süreç yaşadık.
Erkek kardeşim rüyasında beni ölmüş ve kefenli olarak görmüş. Beni onun kucağına vermişler, o sırada kafasını kaldırıp bakmış ki babam orada, o da “keşke ablam öleceğine sen ölseydin” demiş.
Ben bazı sitelerde baktım ancak kimi ölüm demiş kimi farklı şeyler. Sizin yorumlarınızı çok içten ve bilimsel buldum. Bu arada bugün akşama kadar annem ve kardeşimle gergin idik, şu anda hallettik, ayrıca babam ve annem de ayrı, biz de gorüşmüyoruz yıllardır. Ben biraz korktum galiba bu rüyadan, yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Evli bayanım.

Nihan merhaba,
Lütfen hepsi birbirinin kopyası o saçma sapan rüya tabirleri sitelerini dikkate almayın. Onlar bol bol adamı öldürür, savaştırır, ganimet, esir ve cariye kazandırır, halkımız da onları okuyup ince belli kara gözlü uzun saçlı cariyelere kavuşacaklarını düşünür. Toplumların beyinlerini yıkamanın bir yöntemi de kötü niyetli rüya tabirleridir. Sen rüyanda gör, Allah sana bol para versin…olur…
Evrende oturarak başarıya ulaşan 2 canlı türü vardır; birisi tavuk, diğeri de topraklarında petrol fışkıran toplumlar.
Rüyayı gören erkek kardeşiniz olduğu için ona göre yorumlamak gerekir ki o zaman ana tema kız kardeşinin ölmüş olduğunu görmektir ve bu kardeşiniz için onun yaşamınız yalnızlık duygusu içinde olduğunu ve sevdiklerine özlem duyduğunu gösterir.
Verdiğiniz bilgilere göre anne babanızın ayrı olmasının kardeşinizde yarattığı bir travma olabilir.

Rüyamda öz ablamı ölmüş olarak görüyordum ölmüş oluyordu kefenin içinde ona dokunuyordum bi kaç kere ama sonra izin vermiyorlardı çok ağlıyodum sonra ablam tekrar yanıma geliyordu ölmüş oluyordu ama geliyordu bana ağlama falan diyordu ikimiz bir kanepenin üstünde uyuyorduk sonra ablam gitmem lazım deyip gidiyordu çok tedirgin oldum lütfen cevap verir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir