Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ablanın Ölüp Mezara Girdiğini Görmek

Rüyada ablanın öldüğünü mezara girmesi neye işarettir?

Merhabalar, kiz kardesimin ruyasini anlatacagim, rüya icinde rüya goruyormus ve beni gormus, ben onun tanimadigi bir arkadasi ile birlikte mezarlık gibi ıssız bir yerde geziyormusum, ruyada kendisi de varmis ve yakininda cami varmis, ezan sesi duyuluyormus. Kiz kardesim ruyayi gordugunde kalben üzgün olduğunu hissetmis, benim ailemin istemedigi kotu bir seyi yapmis oldugumu ve ezan sesi ile beraber ben ve arkadasimin birden cami yakininda ölüp bir mezara girdigimi gormus.

Mezarlik hapishane demirleri gibi parmakliklarla cevriliymis, kiz kardesim sonra deniz kenarinda bir sey ariyormus ama ne aradigini bilmiyormus, sonra birden uyaniyor. Ruyanin icinde bas ucunda annem ve erkek kardesimin oldugunu goruyor, onlarla konusuyor ( hala ruya icinde olan seyler ) ve gercekten benim annemin tasvip etmedigi bir seyi yaptigimi ve benim de ölmüş oldugumu ogreniyor ve ruyada gordugu ruyayi anneme anlatiyormus. Bununla ilgili donusunuzu bekliyorum simdiden tesekkurler. 21, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada ablanın ölüp mezara girdiğini görmek yorumu

Sevgili Sinem, keşke kız kardeşinin yaşını da yazmış olsaydın ben 15 civarında olduğunu tahmin ediyorum. Çünkü rüyalar esas olarak görene göre yorumlanır ve bazen görülen hakkında da bilgi verebilir. Öncelikle söylemeliyim ki kardeşinin rüyası tipik bir rüya içinde rüya olup  en değerli gruptur. Bu gruptaki rüyalar kısa sürede gerçekleşir ve genelikle doğru çıkar. Şimdi unsurları inceleyelim (unutmayın bunlar kardeşiniz hakkındadır)

Rüyada ablayı görmek sevgi ve şefkat simgesidir, kardeşinin senden daha fazla sevgi ve şefkat beklediğini gösterir. Rüyada ablanın öldüğünü görmek, abla ile yaşadığınız yerle ilgili açıklanır ve farklı yerde iseniz ona olan derin hasreti gösterirken ablanız ile bir arada yaşıyorsanız o zaman ablanız hakkında güzel gelişme ve önemli bir değişimi temsil eder ve onun bir şeyi sonlandırıp kendisi için hayırlı olacak bir başlangıca imza atacağını gösterir. Rüyada mezarlık görmek genel olarak hayatınızdaki değişimi, bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Mezarlıkta olmak, mezarlıkta olduğunu görmek, üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulara veya ölüm korkusuna işaret edebilir.

Rüyada cami görülmesi çok hayırlı rüyalar arasındadır, gören kişiye huzur verir ve selamete çıkacağına işaret eder. Rüyada ezan okunduğunu görmek saygı, samimiyet ve tevazu anlamına gelir. Daha yüksek bir kaynaktan yardım aradığınızı gösterir. Rüyada ezan sesi duymak başarılı sağlıklı, mutlu olacağınıza işarettir. Rüyada üzgün olduğunu görmek rüyayı gören kişinin hayal kırıklıklarından ders alıp, öğrenme ve kendini mutlu etmesi gerektiğini gösterir.

Rüyanın son bölümü ise gerçek hayatta kardeşinizin arayışlarını temsil etmektedir ki bu büyük ihtimalle kendini tanıma, bazı şeylerin cevabını bulma arayışını ifade edebilir. Burada önemli olan konu kardeşiniz size ihtiyaç duyuyor, kendisine daha fazla vakit ayırmanız, sevgi ve şefkatinizi eksik etmemenizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir