Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ablanın Üç Gözü Olduğunu Görmek

Rüyada ablanın üç gözü olduğunu görmek neye delalet eder?

İlk önce ablam tarih öğretmeni olduğu için bir fen lisesine gidiyor. Ben de o okula gidiyorum nakil olarak,fen lisesine. Orada insanlar garip öğretmenler beni azarlıyor. Sonra bir bakıyorum listeye belki çıkmamıştır diye. Benim numaram 488 ken 498 çıkıyor. Yani ben değilim nakil gelen sonra öğreniyoruz eve gidince nakil olarak gelen kız benden sadece 1 puan yüksek almış. Şanssızlığımdan ötürü yakınıyorum. Sonra evde bir bakıyorum uç kedi var (normalde bir tane dişi tekir kedim var) biri turuncu ve diğer ikisi de tekir. Annemgil kedime arkadaş olsun diye başka kedi de alalım demişler . Geceye doğru diğer iki kedi gidiyor ben de fark ediyorum ki o kedi kendi kedim değil hasta olan kedi. Bu arada evimizin kapısı hep açık rüyamda. Daha sonra rüyamda yatıyorum ve rüya içinde rüya görüyorum. Hiç biri iyi bir rüya değil.

Mesela ilk olarak ablamı koltukta uzanırken elinde kumandayla görüyorum, abla ne yapıyorsun gibisinden yaklaşıyorum ve ablamın üç gözü olduğunu görüyorum (sol gozunun yanında çıkmış) korkuyorum tabi ablamın gozleri kapkara oluyor. Hemen ne yapacağımı da bilemiyorum çığlık atmaya çalışıyorum ama sesim hiç derecesinde çıkıyor ama çok kalın bir şekilde hani filmlerde şeytan konuşur ya insanlar gaipten ses duyar onun gibi . Ondan sonra ablam hızlıca ayağa kalkıyor. Ben de öğrendiğim taktiği uyguluyorum parmaklarımı sayıyorum ve 6 parmağım çıkıyor bi elimde. İçime rahatlık çokuyor rüyada olduğumu anladığım için ama yine de çok korkuyorum çunku kurtulamıyorum. Sonra uyanıyorum anneme babama anlatıyorum annem babama şu duayı okuyalım diyor falan ben iyice korkmaya başlıyorum.

Sonra yine o günün akşamı rüyasında mutfaktayım karşıma her yeri yara bere bir kadın çıkıyor ne olduğunu anlayamıyorum bana doğru yaklaşınca ona vuruyorum ve yok oluyor sonra hemen mutfak kapısına koşuyorum açıyorum tam karşımda yine o kadın çıkıyor çığlık atmaya çalışıyor yine öyle kalın öylesine korkunç sesler çıkıyor. Parmaklarımı sayıyorum 4 parmak çıkıyor bir elimde ve yine aynı rahatlığın yanında aynı korkuyu yaşıyorum. Ve gerçekten uyandığımda tek hissedebildiğim korkuydu. 15, Kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada ablanın üç gözü olduğunu görmek

Değerli okurum, senin yaşında bir genç kız için böylesine karışık rüyalar görmek hiç iyi değil ve bu durum hayatını alt üst eden, bir büyük kaos yaşamana sebep olan büyük bir travma yaşadığı gösterir, zihnini alt üst eden bu konu yüzünden büyük ihtimalle berrak düşünemediği ifade eder. Lütfen bunu düşün, büyüklerin ile görüş ve bu durumu kısa sürede atlatmanın yolunu bul. yani bu rüyanın anlamını çözmeye çalışmanın bir anlamı yoktur. Rüyanın en ilginç kısmı ablanın üç gözü olduğunu görmendir ve bu rüyayı gören kişinin çevresinde çok güçlü gizli güçleri olan birisinin bulunduğunu ve bu kişiden size yarar, destek geleceğini temsil eder. ( not: bu güç sihirbazlık, doğa üstü gibi konular hakkında değildir. Kişinin içinde olup ta kullanmadığı ya da sizin bilmediğiniz güçlerdir ve büyük ihtimalle bu kişi ablanızdır)

“Rüyada Ablanın Üç Gözü Olduğunu Görmek” için bir yanıt

Selam. Ben artik 3 yildir garip ruyalar goruyorum. Ruya degil, bilincli ruya sanirim. Beynim uyaniyor o zaman. En son olayda evdeydim, aniden uykum geldi. Hissediyordum ki kotu bir gece gececek. Uyudum. Annem geldi yanima ustumu duzeltti yanima yatti. Bana soyledi “oglum seni cokdan gormuyorum”. Bu anda anladimki bu annem degil. 3 harfli. Yuzunu de gormuyordum. Bilincli sekilde kollarini tutup yuzune bakmak istedim. Ve oldu. Yuzune bakdim annemdi. 3 defe Allahu ekber dedim. Ve alninda 3 cu goz cikti buyudu. Ve annem sandigim ciglik atarak yok oldu. Bende uyandim. Sizce nedir bu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir