Rüyada Ablasının Evlenme Teklifi Aldığını Görmek

Rüyada ablasının evlenme teklifi aldığını görmek neye işarettir?

Ablamı rüyamda gördüm. Şöyle ki, kız kardeşime evlilik teklif edip onu çok seven biri var. Ama ablam bir türlü karar veremiyor. Ben ise çocuğu tanıyorum, düzgün biri.

Rüyamda ablamın onun evlenme teklifini kabul ettiğini görüyorum. Fakat düğüne 1 hafta kala ablamın vazgeçip benim arkadaşlarımdan biri ile evlendiğini görüyorum. Fakat sonra onu tekrar görüyorum; fakat kapanmış, yaşlanmış ve çok mutsuz görüyorum.. Kötü bir şekilde uyandım.. Bu rüyanın yorumu nedir.

Name: Ali
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:23
Medeni durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz:Iyi
Subject:Kardes-evlilik

Rüyada ablasının evlenme teklifi aldığını görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya ablanızın gerçek yaşamında çok sevineceği bir takım gelişmeler olacağını müjdelerken onun evlilikten vazgeçmesi iç dünyasında büyük fırtınalar, kararsızlıklar yaşadığını işaret etmekte, hayatında bir şeylerin eksik olduğunu göstermektedir. O mükemmeli arıyor ancak mükemmeli ararken iyiyi kaçırıyor olabilir. Bu rüya aynı zamanda düşünce tarzınızda ya da ilişkinizde bir kusur olduğunu, tüm şartlarda soğukkanlılığınızı korumanız gerektiğini, bu şekilde yaşadığınız zorlukları aşabileceğinizi işaret edebilir.

Rüyada ablayı görmek sevginin ve şefkatin simgesidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada abla görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada evlenme teklifi görmek, güzel bir rüyadır ve uyanık hayatta çok sevineceğiniz bir takım gelişmeler olacağını müjdeler. Bu bir evlilik, işinde yükselme, sınav kazanma, sosyal çevrede saygınlık elde etmek olabilir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

 1. Esra dedi ki:

  Rüyada evlenme teklifi
  Merhaba,
  Ben bu gece rüyamda benim bir tanıdığımın (Bay) annesi beni kendi evlerine çağırıyor ve onunla evlenmemi istiyor ama ben babamdan çekiniyorum ve “yas itibarı ile olmaz” diyorum çünkü daha 17 yaşındayım ve evlenmek için çok erken daha.
  Gercek hayatta ben o çocuğu tanıyorum ve bir kaç olaylar olduğu için görüşmüyoruz artik.
  Ben bu rüyanın anlamını cok merak ediyorum. lütfen yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler
  Gönderen Esra.

  • Ruhi Karabey dedi ki:

   Esra merhaba,
   Rüyada evlilik teklifi görmek, evlenme teklif etmek ya da evlenme teklifi almak güzel bir rüyadır ve uyanık hayatta çok sevineceğiniz bir takım gelişmeler olacağını müjdeler. Bu bir evlilik, işinde yükselme, sınav kazanma, sosyal çevrede saygınlık elde etmek olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*