Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ablayla Küstüğünü Görmek

Rüyada ablayla küsmek neye işarettir?

Rüyamda bundan 6 7 ay önce ablamı gördüm, ablam arabanın içinde arka koltukta, süren ablamın kızı, ablamın kızı benimle konuşmuyor, ablamda konuşmuyor. Rüyamda ablama “nasılsın abla” dedim yanıt vermedi, bana küsmüştü, araba ile yanımdan tam giderken geri döndüler, yanımda birisi varmış gibi konuştular ondan sonrada beni fark etmeden gittiler.

Rüyanın unsurları: ablamın kızı, arabanın içi, arka koltuk.

Rüyada ablayla küstüğünü görmek neye yorulur?

Rüyanız ummadığınız bir yerden elinize bir miktar para geçeceğine ya da sevineceğiniz bir haber alacağınıza işaret olabilir. Rüyada birine küsmek konusunda detaylı bilgi için küsmek rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Ablayla Küstüğünü Görmek” için 2 yanıt

Rüyada anneye küsmek
Ruyamda saclarim olabildiginde uzamis ve gürdü. Anneme küsüp evleniyordum, bu adami hic gormedim tanimiyorum, anneme kusme sebebim hem evlenecegim insani istememesi hemde gittikleri yere beni cagirmamasi. Evlenecegim adam asiret cocuguymus beni almaya 2 arabayla geliyor, arabalar beyaz ve icinden adamlar iniyor. Babamin elimi opup benim valizlerimi alip yola cikiyoruz ben arabada giderken annem cikiyor yuvanda hep mutlu huzurlu ol diyip el salliyor ama gelinlik falan giymemistim bir tek saclarim cok uzun ve gurdu.

Selma merhaba,
Rüyada anne görmek, annesini, anayı, anneyi görmek doğduğunuz günden bugüne kadar annenizin size verdiği, sizde var olan tüm sağlam karakterleri gösterir. Anneler bizi doyurur, büyütür, korur, bize rehberlik edip bizlere hayat verirler. Bazı insanlar halen kendilerini annelerinin bir parçası (ana kuzusu) olarak görürler ve kendi öz benliklerini bulmaya ve kişiliklerini geliştirmeye çabalarlar. Ana, anneyi, Anneni rüyada görmek bu gelişimin bir parçasıdır.
Annenize rüyada küsmeniz ise henüz gelişiminizi tamamlamadığınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir