Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Abone Görmek

Rüyada abone olmak ne demek?

Rüyamda eşimle sabah yataktan kalktık ve işe gitmek için evden çıktık, arabamıza bindik dışarıda lapa lapa kar yağıyordu her taraf bembeyazdı, eşim yolda “şu uydu aboneliğimizi kapatalım” dedi ve arabayı durdurdu, eşim arabadan indiğinde eşimin yatak pijamalarıyla olduğunu fark ettim, eşim biraz üşüyerek uzaklaştı. Bu neye işarettir?

Rüyada abone görmek tabiri

Rüyada mevsiminde yağan kar yağması görmek iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada bir şeye, bir yere veya gazete dergi gibi bir sürekli yayına abone olmak, abone olduğunu görmek gerçek yaşamınızda olaylara daha farklı bir bakış açısı ile bakmaya başladığınızı simgeler. Rüyada bir aboneliğe son vermek ise geriye dönüşü, içe kapanmayı simgeler.

Rüyada pijama görmek günlük hayatınızda sebebini bilmediğiniz bir yorgunluk veya bıkkınlık içinde olduğunuzu işaret eder.

“Rüyada Abone Görmek” için bir yanıt

Ruyami sabah namazimi kilip yattigimda gordum. Ruyamda olmus annem hayattaydi. Olu oldugunu biliyorum ama o da biliyor. Yuruyoruz yanyana bulundugu yere su aboneligi gerekiyormus yaptirmaya gidiyoruz. Giderken bakiyorum ki ayaklari ciplak yere basiyor. Ayakkabi alalim diyorum olur diyor abonelige gidince 2 ayakkabi goruyoruz. Benimmis. Birini giyiyor. Sonra aboneligini yaptiriyoruz. Soruyorum nasilsin diye mutluyum diyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir