Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Aç Bebek Görmek

Rüyada aç bebek görmek neyi gösterir?

Rüyamda bir aç bebek buldum. Yoldan geçerken arabada ya da telefoncuda bir bebek buluyorum, bebek çok acıkmış ve üşümüş, yolda deli gibi bebek kucağımda koşturuyorum ailesini bulmak için, kırmızı eski bir araba görüyorum, bebeğin dedesi içinde oturuyor, fakat yetişemiyorum, kız mı erkek mi diye bakıyorum ama giysisinin üzerinden göremiyorum, “ne de olsa bebek sonuçta” diyorum.

Bir çeşme başında hayrat gibi bir yerde duraklıyorum. En son annesine mail atıyorum, iletilmiyor, yine de annesi mailime dönüyor, “buradan yanıt yaz, yurt dışındayım” diyor. Ulaştığım için mutlu oluyorum ama belirtemediğim için içim buruk kalıyor bebekte kucağımda öylece uyanıyorum.

İsim / Takma isim : Sinem
Cinsiyetiniz : kız
Yaşınız : 24
Medeni durumunuz : bekar
Şu anki ruh haliniz : normal
Rüyanızın konusu :kaybolmuş, acıkmış bir bebek gördüm annesine ulaştıramadım ama
Anahtar kelimeler : kayıp bebek bulmak

Rüyada aç bebek görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada aç bebek, acıkmış bebek, bebeğin acıktığını, Bir bebeği çok acıkmış halde görürseniz bu sizin maddi ya da manevi yönden başkalarına muhtaç olduğunuzu gösterir ve su anda hayatınızın bir kısmında eksiklik görüyorsunuz ve bunu telafi etmek için çaba sarf etmek zorundasınız manasına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Aç Bebek Görmek” için 2 yanıt

Rüyada bebek bulmak ve onu evlat edinmek
Rüyamda hiç tanımadığım bir yerdeyim. Yanımda bir arkadaşım var ve bir bebek bulmuşuz. Bebek perişan, hasta, terk edilmiş bir halde ağlıyordu, bizde öleceğini sanıp ölmeden onu toprağa gömme çabasına girdik. Arkadaşım onu gömmeye başladı, ben uzaklaştım oradan fakat dayanamayıp koştum bebeği mezardan çıkardım. Kıyamadım ona ölmeden gömülmesine içim el vermedi. Hemen kucağıma aldım sevdim ağlaması durdu ve o bebek birden kucağımda çok sağlıklı tertemiz ve çok güzel bir bebeğe dönüştü. Rüyamda onu evlatlık edindim ve ömür boyu onunla yaşama kararı almıştım. Sonra bitti rüya bu şekil acaba anlamı ne çok merak ediyorum yorumlarsanız sevinirim.

Ahu merhaba, rüyada bebek bulmak üç ana konuda mesaj verebilir.
1 kişinin kendine biraz daha çok saygı duyması gerektiğine yorulur.
2 sağlığına biraz daha dikkat edip, kendine iyi bakması gerektiğine işaret edebilir.
3 kişinin sahip olduğu üstün yeteneklerini daha faydalı işlerde kullanması gerektiğine delalet edebilir.
Rüyadaki diğer olayları bu bilgilerle bir arada yorumlamalısınız. Rüyada evlatlık almak bekar kişi için iyi değildir ve bir yakınının hastalık haberini almaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir