Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada birini aç bırakmak

Rüyada birini aç bıraktığını görmek nedir

Ben Melike, rüyamı anlatayım, şimdi evimizde babannemle oturuyorduk, babannem benim üstümdeki beyaz tişörtu yırttı ve ben yenisini giymek için dolabımı açtığımda önce siyah kahverengi solucanlar gördüm, sonra onların arasından simsiyah uzun kuyruklu böyle ejdarhaya benzeyen küçük bir şey çıktı, hemen dolabın kapagını kapattım, hayvan bağırıyordu sonra orada onu ça bıraktım ölsün diye sonra uyandom lütfen cevaplarsanız sevinirim

Rüyada birini aç bırakmak neye yorulur?

Rüyada tişört görmek ve giymek, rüyadaki tişörtün rengi ve durumu ile birlikte yorumlanır. Sizin içinde bulunduğunuz duyguları veya duygusal durumunuzu simgeler. Beyaz tişört kaygısız, güzel günleri simgelerken, babaannenizin tişörtünüzü yırtması her şey yolunda giderken babaannenin yüzünden bir sıkıntı yaşayacağını işaret etmektedir.

Rüyada kahverengi solucan görmek çevrenizde sizin mükemmele ulaşmanızı istemeyen, sizi sevmeyen, kötülüğünüzü isteyen birileri olduğunu işaret eder.

Rüyada ejderha görmek düşmanlarınızı alt etmek, rakiplerinize galip gelmek, yenmek anlamına gelirken içinde bulunduğunuz sıkıntıları aşacağınız anlamına gelir.

Rüyada aç bırakmak, birini veya bir şeyi aç bıraktığını görmek seni seviyorum ifadesi taşır, sevgi ve duygusal beslenme gereksinimi olduğunu gösterir. Açlık, ayrıca dünyevi nedenlerden dolayı çabanızın boşa gittiğine işaret olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir