Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Aç Olmak

Rüyada aç olduğunu görmek ne demek?

İyi günler. yardımcı olursanız çok sevinirim. 3 aydır aynı tarz rüyayı görüyorum ve bıktım. 4 yıllık bir ilişkim vardı, sözlenmiştik aileler biliyordu ev alındı tüm eşyalar alındı evlenmek için hazırlıklar yapıldı ama 3 ay önce bir şekilde ayrıldık ve o günden beri sürekli rüyalarıma giriyor.

Birinde kapıya gelip “acıktım” deyip bir kap yemek istedi, verdim yedi. Diğerinde uzunca bir sofra kurmuşum tüm yemekleri ben yapmışım, buyuk bir kalabalık oturmuş, oda oturanlar arasında yemek yiyordu. Bir başkasında oturduğum yemek yediğim masaya gelip garsonlara “aynı yemekten bana da getirin” diyordu. En son gördüğümde evimize gelmiş tüm aile salonda oturuyor herkes mutlu ve gülüyor, bende mutfakta ona meyve tabağı hazırlıyorum, annem karpuz tabağını ilk ikram ediyor ve öyle iştahlı yiyor ki. Hocam rica ediyorum yardımcı olun, cevabınızı bekliyorum.

Rüyada aç olmak nasıl yorumlanır?

Derya merhaba,

Normalde bir kişinin ayrıldığı sözlüsünü sık sık rüyasında görmesi çok doğaldır çünkü bu olayın doğasında vardır ve her toplumda böyledir. Ancak senin rüyaların bir farklılık arz ediyor. Sen eski sözlünü devamlı ve sadece yemek ortamlarında görüyorsun; ya aç olduğunu söylüyor, ya yemeğe geliyor, ya meyve tabağı geliyor. Demek ki ortak unsur yemektir. Lütfen yemek rüya tabiri sayfasını inceleyin.

Rüyada aç olmak, açlık, gerçek yaşamınızda kimi tatminsizlikler yaşadığınızı ifade eder. Bu tatminsizlik fiziksel, biyolojik olabileceği gibi duygusal yönden de olabilir. Rüyada aç olduğunu görmek derhal içinde bulunduğunuz durumu göz önüne alıp gerekli tedbirleri almalısınız mesajı verir.

Rüyada aç birisini görmek çevrenizde sizin destek ve yardımınıza gereksinimi olan birileri olduğunu ifade eder. Rüyada açlık çeken, aç birini görmeniz sizin büyük bir hayırlı iş yapacağınızı ve ihtiyacı olan birilerine büyük bir iyilik yapıp onların duasını alacağınıza delalettir. Bu iyiliğiniz o kadar isabetli bir döneme gelecek ve öyle bir zamanda imdada yetişecek ki bu kişiler sizi ölene kadar unutmayıp, sürekli sizi anacaklar ve size dualarını esirgemeyecek şeklinde rivayet edilir. Rüyada aç birini doyurmak, aç birini doyurduğunu veya aç birine yardım ettiğini görmek günlük yaşamınızda hiç ummadığınız, beklemediğiniz güzel gelişmelerin olacağını simgeler.

Rüyada aç hayvan görmek çevrenize duyarlı olduğunuzu, bencil ve sadece kendini düşünen biri olduğunuzu ifade eder. Rüyada aç bir hayvanı doyurmak, hayvan doyurduğunu görmek güzel ve hayırlı haberler alacağınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir