Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Aç Yılan Görmek

Rüyada aç yılan neye işaret eder?

Selamlar, rüyamda yılan konuşarak bana “karnının aç olduğunu, kendisine yiyecek bir şeyler vermemi” istedi, bende “az bekle de vereyim” dedim, dereye indi ve geri gelerek “çok açım haydi” dedi, “az bekle, hemen işim bitiyor, doyuracağım seni” dedim ama o bana karşı tavır aldı ve gelip ayakkabımı aldı ve yuttu, sonrada istiğfar etti, çekip gitti.

Çok korktum halada içim ürperiyor. ne anlama gelir yorumlarsanız sevinirim, iyi günler şimdiden teşekkürler. Kayhan’ın rüyası. Rüyanın ana unsurları: konuşan yılan, yılanla konuşmak, ayakkabı, istiğfar etmek, yılan kusması, kusan yılan. 07 Eylül Ağustos 2012, 12:56

Rüyada aç yılan görmek yorumu

Kayhan merhaba, rüyanız yorumlanabilir değerli bir rüya olduğu için buraya taşıdım ve açıklamasını yapıyorum.

Rüyada yılan görmek
1. Yılanlar gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri simgeleyebilir.
2. Yılan ihanet ve düşmanlığa, gizli düşmanlara işaret edebilir.
3. Rüyada yılanlar ayartılmak, yoldan çıkarılmak konusunda uyarı yapabilir.
4. En önemli mesaj budur. Yılanlar yaşam enerjisi ve sağlık konusunda mesaj verebilir. Çünkü yılanlar yüzyıllardır sağlık sembolüdür.

Rüyasında yılan ile konuşmak, Yılanın kendisiyle konuştuğunu, konuşan yılan görmek uyanık hayatınızda yaşamakta olduğunuz bir problemi konuşarak çözeceğinizi belirtir. Rüyanda Yılanın kötü söylediğini görmek günlük hayatta kavgaya kadar varacak bir münakaşaya işarettir.

Bana göre rüyanız, gerçek yaşamınızda konuşarak, anlaşarak çözmeniz gereken bir konu olduğu simgelerken, bu sorunu çözdüğünüzde üzerinizden önemli bir yük atacağınızı ( rüyadaki ayakkabı) işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Aç Yılan Görmek” için bir yanıt

Rüyada denizde yılanlar görmek ve korkmak
Rüyamda denizde arkadaşlarımla yüzüyorum, bu sırada bir arkadaşım “imdatt” diye bağırmaya başladı, “denizde suyun içinde bir sürü yılan var” diye bağırıyordu. Suyun içine bir baktım ve benimde ayaklarımın etrafında bir sürü yılanın dolaştığını gördüm. Dehşete kapıldım, bağırarak uyandım. Bu neye işarettir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir