Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Açacak Görmek

Rüyada açacak görmek ne demek?

Rüyamda ablam ile birlikte anneme pastahane açacağımızı söylüyorduk, annem pek güvenemiyor fakat ablam projeyi falan çizmiş. Sonunda pastahaneyi açıyoruz da projedeki gibi değil ama güzel işliyor.

Evin önü gibi yeşil bir alan, benim eşimde az ilerde ki ağacı buduyor (çocuğum yok ama) kızımda onunla ağaca tırmanıyor, iniyor, koşuyor ama bu sırada pastanemize ait bir gazoz açacağı ile elini yaralıyor. Bu arada ablam pastaneye sevil adını koymuş.

Rüyada açacak görmek tabiri

Sevil merhaba, görmüş olduğunu rüya önünüzde yeni helal kazanç kapıları açılacağını, evinize bereket geleceğini simgelerken bu arada bir evlat sahibi olmayı da müjdeliyor olabilir. Ancak kızının gazoz açacağı ile kendini yaralaması ilginç.

Burada anlatılan açacak kelimesi ile gazoz açacağı, konserve açacağı ve benzeri tüm açma aletleri kastedilmektedir.

Rüyada açacak görmek gerçek yaşamınızdaki tüm sorunların üstesinden gelecek güç, beceri ve imkanlara sahip olduğunuzu ancak soruna / çözüme odaklanamadığın için güçlükleri aşmada sıkıntı yaşadığınızı ifade eder. Rüyada açacak kullanmak, açacak kullandığını, açacak ile bir şeyi veya yeri açtığını görmek hedeflerinize ulaşmada önünüze çıkan kimi engelleri, tıkanıklıkları yakında aşacağınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir