Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Acayip Bir Rüya Görmek

Rüyada acayip bir rüya görmek ne demektir?

Ben yüksek lisansımı yeni bitirdim. Mühendis olarak bir yerde çalışıyorum. Şu aralar yurt dışında doktora yapmayı düşünüyorum fakat kimi sorunlarla karşı karşıya bulunmaktayım. Bunun yanında hayatımda konuştuğum biri vardı şuanda görüşmüyoruz. Genelde rüyalarımı kendim yorumlardım yalnız bu rüyam bana çok ilginç geldi ve sizinle de paylaşmak istedim, belki bana farklı bir yorum yapabilirsiniz.

Rüyamda ilk önce eski konuştuğum çocuğu görüyorum benimle konuşuyor. Bana kendi parfümünü veriyor, bileğime sürmemi ve bende nasıl durduğunu merak ettiğini söylüyor. Bende sürüyorum ve gerçekten de güzel kokuyor. Sonra kendi saçlarımı görüyorum böyle kısa ve sanki bigudi ile sarılmış gibi ( normalde saçlarım uzun ve uçları dalgalıdır. ) İçimden saçımı pek beğenmediğimi düşünüyorum ama bu saç tam onun beğendiği gibi. Sonra kendimi onunla aynı yatakta yatarken görüyorum aramızda da küçük kız kardeşim var ( o da yurtdışında okuyor) . Neden aramızda yatıyor bilmiyorum ama beni ondan koruyormuş bir bakıma.

Sonra salondayız hep beraber birden salonun oda kısmı caddeye doğru düşüyor içinde ben ve annem de var kızlar ve eski arkadaşım içeride kalıyor. caddede oda sürüklenirken birden oda taksi oluveriyor ve odayı kullanıyorum ve arabalara çarpmasını önlüyorum. Hava da günlük güneşlik sağ tarafta deniz var okadar güzelki. Tekrar eve girmek istiyorum. Tam apartmana giriyorum birden apartmanın kapısı duvar oluveriyor içeride kalıyorum ellerimle kapı kısmını bir iki vurunca kırıyorum ve dışarı çıkıyorum sonra yine bakıyorum ki yapı tümden duvar olmuş çok üzülüyorum kız kardeşim orada kaldılar falan diye bende bu sefer en üst kata kadar tırmanıyorum ( başta annem yardım ediyor) sonra en basa geldiğimde önceden pencere olup ta duvara dönen kısmı elimle vurarak kırıyorum, bu şekilde onlarında dışarı çıkmasını sağlıyorum ve öylece uyandım

Rüyada acayip bir rüya görmek ne demektir?

Rüyada parfüm sürmek yeni bir aşk yaşamaya işaret eder. Rüyanızdaki diğer unsurlar kendinize güveninizin tam olduğunu, hayattaki hedeflerinize ulaşmak için gerekli birikim ve gücün içinizde bulunduğunu ifade etmektedir.

“Rüyada Acayip Bir Rüya Görmek” için 4 yanıt

Önce rüyayı nasıl gördüğümü anlatayım. Bir evde ilk kalışınızda evleneceğiniz insanı görmek denilen batıl inançla oldu, çok merak ediyordum en son ve sadece bunu gördüm. Anlatayım hemen. Rüyada sürekli koşturmacadayım, bir yere birine ulaşmaya çalışıyorum, sonunda bir yere geliyorum, bir duvarın önünde kanepe, kanepede oturan bir genç erkek var ve yan tarafında bir merdiven var, kanepenin orada da merdivenin başında yukarıda duruyor. Ben oraya ulaştığım ikisini bu şekilde gördüm ve uyandım. Bu rüyayı 1 sene önce gördüm ve hiç unutmadım, bu çocuğu hayatımda hiç görmemiştim geçen gün fotoğrafı instagramda karşıma çıktı ve çocukla hiçbir bağlantımız yok hiç aynı şehirlerde bulunmadık. Tanıştık ve şuan her gün konuşuyoruz, çok garip olduğu için de anlamını merak ettim yorumlarsanız sevinirim, teşekkür ediyorum.
22, Kadın, Bekar, Öğrenci, garip ,meraklı,

Ben kibarlık yapıp, anlamadığımı yazdım. Doğrusu nedir biliyor musunuz? SAÇMA ÖTESİ SAÇMA BİR METİN GÖNDERMİŞSİNİZ? kim duruyor, o ikisi kim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir