Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Acele Etmek

Rüyada acele ettiğini görmek neye delalet eder?

Öncelikle böylesine güzel bir site yaptığınız için çok teşekkürler, ben rüyamda birileri kovalıyormuş gibi sürekli bir acele içindeydim, haz etmediğim eski bir arkadaşımı gördüm, yanımda duruyor ben o sırada eski oturduğum evimde çekmeceyi açtım, içinden pul biber paketi çıkardım. Pul biber paketinin içine ön yüzünde görünecek şekilde şu anda hayatta olan eski güvenlik şefimin ruhuna el fatiha yazılı fotoğrafını koyuyordum, o sırada annem yanıma geldi ve paketin içinde tatlı yiyecek olduğunu zannedip “biraz versene yiyeyim” dedi.

Bende anneme bagirarak “anne bu tatlı değil, acı” dediğimde bana kirilarak ve kızarak yanımdan gitti. O sırada yanımdaki arkadaş gülmeye başladı, pul biber paketini içine yerleştirdiğim resimle birlikte çekmeceyi koydum, çekmeceyi kapatırken çekmecenin içinde kuru bakliyat olduğunu fark ettim, paket içinde her biri hatırladıklarım pirinç ve kuru fasulye idi.

Daha sonra kendimi babamın evinde gördüm, babamın evi çatı kati ve denizi görüyor, sarı renkte yeni doğmuş bir ördek yavrusunu elimden alıp camdan aşağıya atan kötü niyetli bir adam gördüm, adamı tanımıyorum, ördek yavrusu aşağıya düştüğünde ölmedi, düştüğü yerde ağaç dallarına tutundu o ağaç dalında bir büyük iki orta boy ördek daha vardı. Ördek yavrusu bana doğru uçmaya çalışıyordu ve sonunda başardı, onu elime aldım ve kötü niyetli adama vermedim, ben babamı tam olarak bir ay önce kaybettim, babamın evindeyken tek katlı olan evi iki katlı olarak gördüm, babam evin içinde dolaşıyordu, akşam olunca odasına gidip uyuyordu, o sırada babamın arkadaşları da ben ve benim arkadaşlarımda evdeydik, üst katta tavan arası vardı ve vardı çok kötü kokuyordu. Bu yazdığım rüyaların hepsini bir gecede gördüm ve ölmüş babamı çok sık görüyorum, bu da bana acı veriyor, rüyalarımı açıklarsanız, sevinirim hayırlı günler.

Rüyada acele etmek yorumu

Onur Merhaba, birinci rüyanız, şu anda içinde bulunduğunuz ruh halinizi yansıtmakta; biraz gergin olduğunuzu, ailenize bağlılığınızı göstermekte, ailenizin rızkını düşündüğünüzü ifade etmektedir.

Rüyada acele etmek, acele ettiğini görmek pişmanlık duyacağınız bir işe kalkışacağına işaret eder. Birini acele ettirmek Hatalı bir iş yapacaksınız demektir, dikkatli davranmanız gerekir. Acele eden birini görmek hatalı bir iş yapmamak için kararlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada sevmediğin arkadaşı görmek sinirlerinize hakim olmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada kırmızı biber görmek tutku ve saf duygulara işaret eder. Rüyada pirinç görmek zengin olacağına işaret eder. Hayırlı mal, mülk, paradır. Başarı ve dostluklara işarettir. Mal ve para sahibi olmaya işarettir. başarının ve güzel dostlukların işaretidir. Rüyada kuru fasulye görmek sizin insanı değerlerinizi ve köklerinize bağlılığınızı ifade eder.

Rahmetli babanızı sık sık rüyanızda görmeniz, onu henüz yeni kaybettiğiniz içindir ve sevdiğini kaybeden insanlar onları sık sık rüyalarında görürler, bu yaşadıkları kaybetme acısının yansımasıdır. Sonra bu rüyalar seyrekleşir ve anlam kazanmaya başlarlar. Son bölümde ise Rüyada yavru ördek , ördek yavruları görmek gerçek yaşamınızda yapmanız gereken bir yüzleşmeyi, bir sorun veya durumdan kaçmanın çözüm olmadığını ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir