Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Acemi Görmek

Rüyada acemi birini görmek ne demek?

Merhaba, rüyamda otobüste yolculuk yaparken şoför yerinden bir an kalkıp “ben acemiyim, aracı durduramıyorum” deyip yerinden kalkıyor, otobüs etraftaki araçlara çarparak sağa sola zarar veriyor ve sonrasında denize düşüyoruz. Yanımda yaşlı bir insanı korumaya çalışıyorum, otobüsün içine sular dolmaya başladığında boğulmaya basladığım an uyanıyorum. 31, Erkek, Evli, Çalışıyor, Mutlu.

Rüyada acemi sürücü görmek tabiri

Rüyada otobüs ile yolculuk yaptığını görmek, bir iletişim sorununa dikkat çeker. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgeler.

Rüyada acemi birini görmek rüyayı gören kişinin bir konuda birinin yardımını veya görüşünü almadan önce o kişiyi tam olarak tanıması gerektiğini anlatırken öte yandan da rüya sahibinin çevresindekilere güvenemediğini, her işi kendisi yapmak gibi bir huyu olduğunu ifade eder. Acemi terimi bu sayfada bir meslek dalında o mesleği tam olarak icra etmek için yeterli tecrübeye sahip olmayan kişi anlamında kullanılmıştır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar bu iletişimi sorununu çözmediğiniz takdirde sizi şok edecek ya da şaşırtacak belkide zor durumlara düşürecek bazı durumlarla karşılaşma ihtimali olduğunu temsil etmektedir.

Rüyada acemi olmak, acemi olduğunu, bir işte acemilik çektiğini görmek gerçek yaşamınızda yapmak istediğini halde elinizdeki, size verilmiş bir işi tamamlayamadığını ve bunun sizi rahatsız ettiğini işaret eder. Rüyada çaylak terimi de aynı şekilde yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir