Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Acemi Hemşire Görmek

Rüyada acemi hemşire görmek neye çıkar?

Merhabalar, benim adım Melike, 19 yaşındayım, hemşireyim ama kpps için iki aydır evde ders çalışıyorum, bekarım. Rüyam söyle; ben eski çalıştığım hastanede oluyorum, hemşireler yoğun bakımda bir hastanın başında toplanmış müdahale ediyor ama müdahale eden hemşireler hep acemi hemşireler, çömez deriz biz. Bir bakıyorum müdahale ettikleri bir yaşında erkek çocuğu, kontrol ediyorum kalbi atıyor “ne yapıyorsunuz siz, bırakın” diyorum. Çocuk bir kaç dakika sonra gözünü acıyor, herkes “bırak müdahale edelim” falan diyor, hepsini susturuyorum. Onlara “kalbi çalışan uyanık hastaya müdahale edilmez, sorumluluk bende” diyorum, çocuğu kucağıma alıyorum. Çocuk beyaz tenli siyah gözlü, çok güzel bir erkek çocuğu, sımsıkı sarılıyor bana “korkma canım” diyorum, üzerine battaniye örtüyorum, kucağımdan indiriyorum. Bu rüyamı yorumlarsanız çok çok sevinirim iyi günler.

Rüyada acemi hemşire görmek yorumu

Melike selam, gördüğün rüya gerçek hayatında yaşadığın olayların ya da işinle ilgili bazı meselelerin yansıması olabilir ki bunu ancak sen bilebilirsin. Eğer öyle ise bu rüyada bir mesaj beklememek gerekir. Eğer çalışma hayatın, hastane gibi konularda kafanı fazlasıyla taktığın bazı meseleler yoksa o zaman aşağıdaki bilgiler geçerlidir.

Rüyada eski çalıştığın hastanede olmak yani rüyada eski iş yerini görmek rüyayı gören kişinin uyanık hayatında bazı şeylere kısa bir mola verip, beynini ve vücudunu iyice dinlendirdikten sonra yeni hedeflere doğru adım atacağına yorulur.

Rüyada hemşire görmek kişinin büyük bir sorununu çözebilmesi için başkalarının yardımına ihtiyacı olduğunu gösterir. Ancak rüyadaki hemşirelerin sizin tabirinizle çömez olmaları yani rüyada acemi hemşire görmek ise rüya sahibinin yaşadığı sorunu çözmek için destek isteyeceği kişiyi iyi tanıması, onun yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olduğuna emin olması gerektiğini ifade etmektedir. Çünkü rüyada acemi birisini görmek rüya sahibinin bir konuda birisinin yardım veya görüşünü almadan önce o kişiyi tam olarak tanıması gerektiğini anlatır veya rüya sahibinin çevresindekilere güvenemediğini, her işi kendisi yapmak gibi bir huyu olduğunu gösterir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise sıkıntıların sona ereceğini, gayretlerin sonucu elde edeceğin başarılarla daima çevrenin itibarını kazanacağını, güzel bir yaşamın sizi beklediğini belirtmektedir.

“Rüyada Acemi Hemşire Görmek” için bir yanıt

Ruyamda karnim agriyormus, akşam üstü falandi hastanenin aciline gidiyorum ve üç bayan hemşire benimle ilgileniyor, sonra ultrasona verince bir şey yok diyor daha fazla inceleyince hamile oldugumu, üçüz bebeklerimin olacağını soyluyor, üçü de kız bebek, biri fazla gelişmemiş ama ikisinin durumu gayet iyimis. ( Evliyim bi oğlum var ev hanimiyim).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir