Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Açgözlü Birini Görmek

Rüyada aç gözlülük ne demek?

Ben rüyamda bir dere kenarında kayaların üzerinde oğlum ve eşimle ilerlerken bir anda sağ tarafımızda derenin oluştuğunu, büyük bir göl gördüm ve bu gölde bir kişinin olta ile çok büyük bir balık yakaladığını gördüm ama bu balık sanki köpek balığına benziyordu. Bu kocaman balığı tutan adam balığı eliyle kıyıya çekmeye çalışıyordu fakat gücü yetmiyordu. Uzaktan “yardım edelim mi?” diye bağırdım.

Adam bize şöyle bir baktı, sanki balıktan pay istediğimizi düşündüğünü hissettim ve “yok, yardım istemem” dedi, bunu demesiyle balık bir çırpındı ve oltadan kurtulup kaçtı.. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada açgözlü birini görmek tabiri

Rüyada balık tutan birini görmek, balık yakalayan birisini, balık avlayan birilerini görmek kişisel gelişiminizi tamamlamak üzere olduğunuzu, mutlu günlerin yaklaştığını haber verir. Rüyada köpek balığı yakalamak sizin açgözlü ve vicdansız bir kişi olduğunuzu temsil eder. Köpek balığı yakalayan birini görmek ise, gerçek hayatınızda aç gözlü ve vicdansız birine karşı dikkatli olmanız gerektiğini temsil edebilir.

Rüyada açgözlü birini görmek, açgözlü biri ile karşılaşmak hırsınızın sizi tehlikeli durumlara sürükleyebileceğini simgeler. Rüyada aç gözlülük, açgözlü olmak, açgözlü olduğunu görmek gerçek yaşamınızda elinizdekiler ile kanaat etmeyip veya kazandığınız ile yetinmeyip gereksiz yere daha fazla istekte bulunan bir yapıda insan olduğunuzu veya kimi sebeplerin sizi buna ittiğini ancak bu yüzden başınızın ağrıyacağını işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir