Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Acı Çekmek

Rüyada acı çekmek neye delalet eder?

Hocam ben rüyamda bir kızın acı çektiğini görüyorum, sonra bu sesi takip ettiğimde babası kızını dövüyordu, ben buna dayanamayıp kurtarıyorum babasının elinden, sonra onunla tanıştıktan sonra evleniyorum. Sonra ne olduysa annem kaldırdı, O gün düzgün kahvaltı yapamadım,  aklıma kurtardığım o kız , o ev geldi. Sonra bu olay geceki 1 hafta oldu köye gittim ve köyü gezerken rüyamda gördüğüm eve benziyor ve evdeki kızın sesi de rüyamda gördüğüm kızın sesine benziyordu. Sizce bu neye işaret (kızı görünce aşık oldum)

Rüyada acı çekmek neye yorumlanır?

Mehmet merhaba, hayatta buna benzer rastlantılar olabilmekte, bize gelen on binlerce rüya arasında rüyada gördüğü kızın ve onun evinin bire bir aynısı ile karşılaştığını yazan başvurular geldi. Rica etsem gelişmeleri yazar mısınız?

Rüyada acı çekmek, acı çektiğini görmek veya bir yerinin acıdığını görmek sizin kontrolünüz dışında gelişen bir şeyin sizi olumsuz etkilediğini ifade eder. Ayrıca bu rüya gerçek yaşamınızdaki vücudunuzda var olan bir gerçek acının yansıması olabilir. Rüyada acıyan yerinin iyileştiğini görmek güçlü ve önemli birinin desteğini alacağınızı simgeler. Rüyada acı çeken birini görmek, uyanık hayatınızda sizin yardım veya desteğinizi isteyen, size gereksinim duyan biri olduğunu ve onu ihmal etmemek gerektiğine yorumlanır.

Rüyada cefa çekmek veya cefa çektiğini görmek gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz eziyet verici durumun yakında ortadan kalkacağına işaret eder. Rüyada birine cefa çektirmek yahut cefa çektirdiğini görmek yaptığınız bir şey, bir hareket veya söylediğiniz bir söz yüzünden birine büyük bir acı çektirdiğinizi ve bundan pişmanlık duyacağınızı simgeler. Rüyada çile çekmek, eza çekmek, eziyet, gadir, haksızlık, işkence çekmek, işkence çektirmek, kahır çekmek, kıygı, kıyım, mezalim, üzgü, zalimlik, zulüm terimleri de benzer şekilde yorumlanır.

“Rüyada Acı Çekmek” için bir yanıt

Rüyada babanın acı çektiğini görmek
Rüyamda babamı kardeşimin yatağında yatarken çok acı çektiğini ve gözlerinde ve dudağında morluklar oluştuğunu konuşmakta güçlük çektiğini gördüm.bu rüyam ne anlama geliyor acaba yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir