Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Açığa Alınmak

Rüyada açığa alındığını görmek ne demek?

Kısa zaman önce sabah saatlerinde bir rüya gördüm. Rüyamda velinin birinin şikayeti yüzünden açığa alınmışım ve “ben şimdi ne yapacağım, yakında düğünümüz vardı” diyorum. Sonra aniden mekan değişiyor ve bir merdivende bir şey yiyordum sonra arkadaşımın uyarısıyla beyaz bir fare yediğimi fark ettim, hemen istifra etmeye başladım.

Detayında ağzımdan çıkardığımda fare ikiye bölünmüştü ve hala yaşıyordu. Farenin düştüğü yer ise karla kaplıydı, karlar kan olmuştu. Rüyadan uyandığımda rüyanın etkisiyle olacak ki herhalde rüyamdaki mide bulantısından yastık hafif tükürük olmuştu.  Yorumlarsanız çok sevinirim.  33, Erkek, Bekar, Çalışıyor. Ben öğretmenim ve evlilik nedeniyle tayin bekliyorum.

Rüyada açığa alınmak tabiri

Ahmet selam, rüyadaki unsurlar olumsuz anlamlar taşımaktadır, umarım bu rüya yorumu doğru çıkmaz.

Rüyada açığa alınmak, açığa alındığını görmek iş hayatınızda kimi endişeler yaşadığınızı ancak bu dönemin geçici olduğunu, boşu boşuna endişe yaşadığınızı simgeler.

Rüyada merdiven görmek hayatın iniş ve çıkışlarını gösterirken her türlü duruma karşı hazırlıklı olmayı işaret eder.

Rüyada fare yediğini görmek,  çok mal, mülk kazanmak için aşırı hırsı simgeler. Rüyada fare yemek, aynı zamanda rakiplerinizi atlatmak, onlarla mücadele edebilmek için daha fazla gayret sarf etmeniz, daha çok çalışmanız gerektiğini belirtir. Detaylı bilgi için fare rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

Rüyada mevsimi dışında kar görmek, hastalığa, üzüntüye yorumlanır. Mevsimsiz görülen kar rüyası, rüya sahibi için ani değişiklikler nedeniyle hayatın alt üst olacağına işaret ederken her zaman beklenmeyen şeylere karşı hazırlıklı olmak gerektiğini hatırlatan değerli bir rüyadır. Bu açıdan bakarak rüyanın hayırlı olduğunu kabul etmek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir