Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Açık Artırma Görmek

Rüyada açık artırma görmek ne demek?

Rüyamda bir müzayede yerinde müzayedeye giriyorum ve çok beğendiğim bir antika Osmanlı kamasını açık artırma sonunda alıyorum. Kama çok güzel ve el tutulan yerleri renkli taşlarla süslü. Rüyada eve gelip eşime gösteriyorum ama eşim beğenmiyor “alacak daha güzel bir şey bulamadın mı” diyor, bende “madem beğenmedin bende iş yerine götürürüm, orada saklarım” diyorum. Yorumlarınız şimdiden teşekkürler.

Rüyada açık artırmaya girmek neye çıkar?

İsa merhaba, rüyada açık artırma görmek elden çıkartma sembolüdür ve rüyayı gören kişiye elinde duran ancak kendisine bir fayda sağlamayan bazı şeyleri elden çıkarıp kendisine yarar getirecek şeyler almasını tavsiye der. Bazı yorumcular bu rüyayı geleceğe bakmak anlamına da yormaktadır. Rüyada mezat, rüyada müzayede görmek yorumları da aynıdır. Rüyada açık artırmaya girmek ya da açık artırmaya katılmak, açık artırmada olduğunu görmek kişinin yaşamınızla ilgili alacağı kararlarda geçmişe dair duyguların etkisinde fazla kalmaması, vereceği kararda fayda – maliyet hesabını iyi yapması gerektiğini anlatır.

Rüyada antika eşya görmek süreklilik sembolü olup rüyayı gören kişinin sevdikleriyle birlikte uzun ve mutlu bir yaşam süreceğini ifade eder. Rüyada kama görmek rüya sahibinin önünde önemli zorluklar, aşılması gereken engeller veya güçlü rakipler olduğunu simgeler. Rüyanın devamında gelişen olaylar özellikle geleceğe dair konularda eşinizle aranızda halledilmesi gereken bazı görüş farkları olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir