Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Açık Hava Kursu Görmek

Rüyada açık hava kursu neye işarettir?

Merhaba, ben bir gül bahcesi varmis oradan geciyorum önce. Sonra başka bir yer. Topraga basarak karşıya geciyorum. Orada da guller cikacakmis cunku. Ekilmis ama daha cikmamislar. Yanlarda var bir kac tane. Karsimda 40 kusur yaslarinda bir adam var. Onu görünce biraz daha tedirgin yuruyorum bir şey diyecek diye. Ama demiyor gulumsuyor birazcik yüzüme bakiyor. Beni bir yere goturmek için iknaya çalışıyor. Bahaneler uyduruyorum ama sonunda gidiyoruz. Birlikte yuruyoruz.

Adamin uzerinde siyah bir pardosu var sanirim. Etrafa bakiniyorum ve ”burasi çok küçük bir yer burada nasıl yasiyorsunuz neler yapiyorsunuz ki” diyorum. adam dikis kursundan bahsediyor bana. ”Hayir ben gitmem” diyorum sanirim ama o sirada sol tarafta yan yana dizilmis ayakli büyük dikis makineleri goruyoruz bir suru. Hani su eski klasik tarzlar olur ya onlardan. Disarida bir kursmus. Acik havada yani. Deniz manzarasi olan bir yer. Biz tepe bir yerdeymisiz ki deniz asagida gorunuyor. Ama o kadar mavi o kadar güzel ki anlatamiyorum bile. Kocaman engin bir deniz. Bayiliyorum manzaraya ”resim cekileyim burada” diyorum Fotograf makinesini adama veriyorum resmimi cekiyor. Sonra bir evde ustunu cikariyor. Ama adam yerini genc bir adama birakiyor bu sefer. 30 yaslarinda birine. Yemek yemege gidiyoruz bir yere. Yanimizda başkaları da var. Adamin ustunde yalnız kulot var. Yanimda funda adinda kuzenim onun yanında da adam oturuyor. Yakisikliymis diyor. Adam başını cevirip yüzüme bile bakmiyor ama.

Yemekte kolumdaki saate bakip, saatimi gösteriyorum ve gec kaldigimdan bahsediyorum. Simdiye evde olmam gerekiyordu, arkadaşım bekliyecek diyorum. Saat 3 bucuk 4 gibi bir şey sanirim.
Yemekleri yedikten sonra masadan kalkiyoruz. O adam masadakileri temizliyor. Temizlememiz gerektiğini bilmiyordum diyorum. Benimle belki birkac kelime konuşuyor ya da onu bile soylemiyor. Cok sessiz ve tepkisiz. Ben de yardım ediyorum toplamisina. 2 bucuk litrelik cola siseleri olur ya. Onlardan goruyorum. Dibinde sut gibi beyaz bir şey var. Doluymus icmisiz hepsini. Ordan elim kolum dolu cikiyorum.

Masadakileri toplamisim, başka birseyler de var elimde. Karsida bir park goruyorum. Iki tane salincak var. Salincaklardan birinin içinde bordo, digerinin içinde siyah (kahrengi desenli) küçük bavullar var(O bavullar benim gerçekte de sahip olduğum bavullar). Birileri salliyor onlari. Sonra bir yerdeyim duvarda asili beyaz renkli bir telefon var. Arayip gec kalacagimi soylesem mi diyorum ablama. Bana ne be senin sorunun gibi bir şey soyluyor. Bir kac tusa basiyorum. Sonra aramaktan vazgecip telefonu kapatiyorum. Simdiden tesekkurler.

Rüyada açık hava kursu görmek tabiri

Rüyanız iç dünyanızdaki gelişim durumunuzu, kişisel gelişiminizi yansıtmaktadır. Kişisel gelişiminizde bazı eksikler hissettiğinizi, karar vermede zorlandığınızı işaret etmektedir. Gelişiminizi ilerlettikçe daha mutlu, daha fazla kendine güvenli olacaksınız anlamı taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir