Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Açık Kafeterya Görmek

Rüyada açık kafeterya neye işarettir?

Rüyada açık kafeterya görmekRüyamda açık kafeterya gibi yerdeyim. En büyük abim (başka bir şehirde bizden uzakta yaşıyor) bir masada çay veya benzeri bir şey içiyor. Aramızda 1-2 metre mesafe var.

Yemek veya poğaça tarzı bir şeyler yemeyi düşünüyorum. Yanıma biri geliyor. Garson olmalı. Ben abiminde hesabını ödeyeceğim deyip, cebimden buruşuk ve karışık kağıt paralar çıkartıyorum (kesinlikle kağıt parayı cebimde taşımam ve genelde cüzdanımdadır ve yanımda fazla nakit bulundurmam, ihtiyacım olduğunda ya kredi kartını kullanırım ya da bankadan çekerim). ktad.

Rüyada açık kafeterya görmek tabiri

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda bulunduğunuz ortamda dedikodu veya sizi rahatsız eden kişiler olduğunu ( bu kişi abiniz veya evli ise onun ailesi tarafı olabilir ) ve yaptığınız bir hata veya dikkatsiz bir davranış veya sözünüzün buna sebep olduğunu ancak kısa bir süre sonra bunun sona ereceğini simgelemektedir.

“Rüyada Açık Kafeterya Görmek” için 2 yanıt

Eşimle bir cafede oturuyorduk. Yuvarlak bir masada. Hiç ama hiç konuşmuyor, birbirimize bakmıyorduk bile. Yorumunu çok merak ediyorum. 34, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Badigıl selam, gördüğünüz rüya eşinizle aranızda halledilmesi gereken bazı meseleler olduğunu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir