Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Açıkgöz Görmek

Rüyada açıkgöz birini görmek nedir?

Ben rüyamda ilk önce yerden 4-5 metre kadar uçtum, ondan sonra sonra bir yere çıktım ve en fazla 1-2 metre kadar uçtum ve tanımadığım bir kızla yüksek bir yerde oturup konuşuyordum, rüyamdaki kız o yüksek yerden atladı ve bende uçabildiğim için atladım ama uçamadım, olduğum gibi yere çakıldım, ama yere çakılırken açıkgözlük yaptım ve çalılık bir yere kendimi savurarak yere çarpmadım.

Herkes çok şaşırıyordu ama bana hiç bir şey olmamıştı, rüyam neye işaret eder?

Rüyada açıkgöz görmek tabiri

Rüyada uçmak bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin açık, belirgin yani anlaşılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin rüyaları gören insanlar çoğunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gördüklerinin farkındadırlar. Rüyada uçan rüya sahibi bir çok kimse rüya anında kendilerinin aşırı bir hız yaptığını, büyük bir zevk aldıklarını ve tüm dünyaya emreden bir hükümdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarını kolayca tasvir ederler. Eğer havada rahatlıkla uçup yer yüzündeki manzarayı doya doya izleyebiliyorsanız bu sizin önünüzde duran bir meseleyi veya bir sorunu rahatlıkla çözeceğinizi, tüm kontrollerin sizin elinizde olduğunu belirtir.

Rüyada açıkgöz olmak, açıkgöz olduğunu görmek gerçek yaşamınızda daha henüz kendinizi tam tanımadığınızı, kişiliğinizin tam oturmadığını ifade eder. Rüyada açıkgöz birini veya açıkgöz olduğunu sanan birisini görmek çevrenizde kişiliği tam oturmamaış, kim olduğunu tam bilmeyen birileri olduğunu ve bundan zarar görebileceğinizi ifade eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir