Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada acil servis görmek

Rüyada acil servise gitmek neye delalet eder?

Rüyada acil servis görmekGece kendimi birden hastanede acil servis kapısının önünde sıra beklerken buldum, dışarıda ablam oturuyor, önümde 4 kişi var ve içeriye giren direk ölüme gidiyor, bir yandan da etrafta herkes ölecek diye söylenti vardı, ablamın yanına gittim ona sarıldım, gitmek istemediğimi söyledim, oda “eşini görmeden ben girmem yarın gidicem” dedi.

Önümdekiler sırayla azalıyorlardı ki tam önümdeki kişi içeri girdi, ondan sonra sıra bendeydi ama etraf kalabalık bile değildi, çok sakindi, önümdeki kadın içeri girer girmez “ben yapmadım, oraya girmek istemiyorum, hayır ölmek istemiyorum” diye çırpınıyordu, sesleri dışarıya kadar geliyordu, onu duyar duymaz kaçtım, ablamın yanına gittim ve hemen hastaneden uzaklaştık ama son kişi bendim, o kadından sonra giren olmadı.

Ablamla oturduk yine hastanede beklerken bir yandan gitmek istiyorum zaten öleceğim diyordum ama bir yandan da ölmekten çok korkuyordum. Kulağıma bir yerden ezan sesi geldi, yataktan korkuyla fırladım, meğersem İstanbul’da sabah ezan vaktiymiş, kalktığımda çok korkmuştum, kalbim çok hızlı atıyordu, hemen gidip bir bardak su içtim ama yarım saat falan uyuyamadım, tekrar gözlerimi kapadığımda o hastanedeki bekleme sırası gözümün önüne geliyordu. 19, Kadın, flört, öğrenci.

Rüyada acil servis görmek yorumu

Rüyada acil servis görmek rüyayı gören kişinin hayatında veya çevresinde yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu gösterir. Acil servise gitmek rüya sahibinin amaçları ile bunlara ulaşmak için yaptıkları arasında bir tezat olduğunu gösterir. Bu çoğu zaman kendini iyi tanımadan, sahip olduğu şeyleri iyi ölçüp biçmeden kendine yüksek hedefler seçmek şeklinde rivayet edilir. Acil serviste çalışmak rüyayı görenin iş yaşamında acemi olan birine destek olacağına ve onun gittiği yolda başarılı olması ve daha iyi bir yere gelmesine yardım edeceğine yorumlanır.

Rüyanın devamında geçen olaylar hayatta hayallerinizin gerçekleşmemesi yada gecikmesinin sizi derin bir karamsarlığa ittiğini ve adeta dünyaya küstüğünüzü, derhal kendinize bir çeki düzen verip normal hayata dönmeniz gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir