Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Açılmış Boş Mezar Görmek

Rüyada açılmış boş mezar görmek ne demektir?

Merhaba, Rüyamda bilmediğim bir mezarlıktayım, yanımda net olarak gördüğüm dayım vardı. Kazılıp açılmış bir boş mezar, mezara bakıyorum kimin gömüleceğini bilmiyorum. Mezara bakıp aklıma ilk gelen münker ve nekir sorguya başlayacak birazdan gibi düşünceler geliyor.

Hemen ardından ölü mezara konulmuş. benim elimde kürek mezara toprak atıyorum, ölen kim bilmiyorum bir Yahudi olduğu söyleniyor. Biraz toprak attıktan sonra yanımda bulunanlardan biri “git komşudan kürek a”l dedi, “bu kürekle olmuyor” dedi, bende gidiyorum nereye gittiğimi bilmeden etrafımda bir çok köpek görüyorum. Hafif bir korku yaşıyorum saldırırlar mı acaba diye. Hızlı adımlarla geçiyorum yanlarından sağa sola bakarken de bir çift köpeğin çiftleştiğini gördüm. Sonra biraz daha uzaklaşınca arkama rengini yanlış hatırlamıyorsam sarı renk bir köpek takıldı. Köpeğin zarar vermeyeceğini anlıyorum onunla oynama misali koşturuyorum onu arkamda. Tabiri nedir acaba? Emre,19,erkek,bekar,öğrenci,huzurlu

Rüyada açılmış boş mezar görmek neye yorumlanır?

Emre merhaba,

Rüyada mezar görmek, reel hayatta seni bayağı rahatsız eden bir sıkıntının halledilmesi için lazım olan bilginin esasında sende var olduğunu, boş yere arama yaparak vakit geçirmemek gerektiğini, içinizdeki bu bilgi ve gücün farkında olarak ona göre davranmak, hem bu dünya için yapılması gerekenleri zamanında yapıp hemde ahiret için hazırlıklı olmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyanızda boş mezar görmek, hayırlı bir bir rüya değildir. Sizi şaşkınlığa uğratacak kimi gelişmelere, arkadaşların kaybolup sizinle irtibatlarını kesmelerine, yalnızlığa yalnız kalmaya işaret eder.

Rüyada birinin mezara gömüldüğünü görmek, rüyada gömdüğünüz kişiyle birlikte yorumlanır. Bu değerli bir rüya olup, dikkate alınmalı, gereken önem verilmelidir. Bu rüyanın bize vermek istediğini mesaj, gömülen kişi aranızda kimi düşünce farklılıkları olduğunu veya ona karşı kimi duygularınızda değişme olduğunu gösterir.

Rüyada köpek görmek, sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir. Rüyadaki köpeğin durumu, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir. Bu rüyalar, aynı zamanda ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterebilir. Detaylı bilgi için köpek rüya tabirleri sayfasını ziyaret ediniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Açılmış Boş Mezar Görmek” için 4 yanıt

Rüyada mezar başında Kuran okumak neyi gösterir
Rüyamda ölen annemin mezarının başında Kuran okuduğumu gördüm, ben Kuran okurken annem mezardan kalktı ve mezarı açıktı “yavaş oku ve beni babanın yanına göm” dedi, kendi yattı babamın yanına, mutluydu “iyiyim ben” dedi, “ayaklarımı ört köpekler yemesin” dedi,
ne çıkartmalıyım bu rüyadan?

Kardelen merhaba,
Rüyanı okurken 50 yaşında bir erkek olarak gözlerimden yaşlar geldi. Ne mutlu ki sana böyle güzel bir rüya görmüşsün.
Gördüğün rüya sevgili annenden aldığı yüce değerlerin ve güzel özelliklerin farkında olduğunu göstermekte, bu yönünle ilahi korunma altında olduğunu ve rahmetli anne bana dualarını eksik etmemene işaret etmektedir.

Rüyada boş mezar görmek
Rüyamda evden kaçıyordum, daha sonra ölmediğim halde mezarımı gördüm, mezar boş idi, bu ne anlama gelir. Ayrıca ölmediğim halde mezarıma babam geldi, mezarın bana ait olmadığını, mezarın üstünde ekili olan ağaçtan anlayıp teşhis etti mezarımı. Bu tam olarak ne anlama gelir hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir