Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Açlık

Rüyada açlık neye işarettir?

Gece rüyamda annemle çok aç olduğumuzu gördüm, sanki kıtlık varmış gibiydi. Sessiz bir yerdeydik oradan geçen güzel genç bir kız bize doğru gelip, “beni kesip yiyebilirsiniz” dedi, çok ısrar etti, bende annemle birlikte kızı ağzından tutup yırtmaya başladım, kız öldü, yedim mi yemedim mi tam hatırlamıyorum ama içimde tuhaf bir his vardı, “acı çekti mi” diye.

Daha sonra kardeşlerimle büyük bir parkta kendimizi otururken yeniden aç olduğumu gördüm, orada da karnım aç idi ve her yerde kar yerine haşlanmış bulgur vardı. Bizimkiler “geç kaldın ama daha yerlerde az bir şeyler var, istersen onları toplayıp yiyebilirsin” diyorlardı. Ortalıkta bayağı kalabalıktı, ve ben oradan kalkıp yürümeye başladım ve caddenin her har tarafında bulgur vardı.

Çok tuhaf bir rüya, gerçek hayatta kimseyi incitmeyi sevmeyen bir insanım. Yatarken aç değildim. 32 yaşında bayanım. Bana yorumlarsanız Sevinirim. Selamlar

Rüyada aç olduğunu görmek neye yorumlanır?

Rüyada açlık, aç olduğunu, açlık çektiğini görmek negatif bir dönüş ve olumsuz sağlık durumu anlamına gelir. Açlığını gidermek sadece olup bitenler hakkında suçluluk duyguları taşıdığınızı gösterir. Rüyada aç kalmak, aç kaldığını görmek hayatın kimi alanlarında kimi şeyleri, sorumluluk veya görevleri yerine getirmemiş hissi taşıdığınız anlamına gelir. Bunlar karşındakini tanıma, güç, cinsiyet, zenginlik, ya da şöhret konularında olabilir. Rüyada açlık yaşanan alanda insanların beslendiğini görmek yeteneklerinizi başkalarına sunmak anlamı taşır.

Bu bilgiler ışığında gördüğünüz rüyanız gerçek hayatınızda duygu ve düşüncelerinizde olumsuzluğun ağır basmaya başladığını, kendinizi kötümser hissetmeye başladığınızı veya sağlık konusunda kimi gizli kaygılar içinde olduğunuzu işaret ettiği söylenebilir. Parkta yerlerin bulgur kaplı olması ise yaşamınızdaki kötümserliğin gereksiz olduğunu, önünüzde refah ve bolluk dolu bir dönem bulunduğunu ifade etmektedir.

“Rüyada Açlık” için 2 yanıt

Rüyada annenin aç olduğunu görmek neye delalet eder
Rüyada annem çok aç ve yemek istiyor ve nasıl oluyorsa tam ona yemek verirken yemek yere dökülüyor, bende ayağımla duvarın dibine doğru topluyorum, tabakta duvara dayanıyor.
Uzun süredir böyle garip rüya görmemiştim, hayırdır inşallah, yorumlarsanız sevinirim. Not: annem hatta şükürler olsun.

Rüyada aç olmak, açlık, aç olduğunu görmek gerçek yaşamınızda bazı tatminsizlikler yaşadığınızı ifade eder. Bu tatminsizlik fiziksel, biyolojik olabileceği gibi duygusal yönden de olabilir. Derhal içinde bulunduğunuz durumu göz önüne alıp gerekli tedbirleri almalısınız.
Rüyada aç birisini, açlık çeken, aç birini görmek çevrenizde sizin destek ve yardımınıza ihtiyacı olan birileri olduğunu ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir