Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Açma Görmek

Rüyada açma görmek ne demek?

Rüyamda halam ile birlikte börek yapalım diye konuşuyorduk, sonra birden benim patronum geldi elime küçük bir not tutuşturdu. Önce yazılanı yanlış anlamışım ama sonra kendisi bana “yanlış okumuşsun kağıtta yazan pazar günü 66 tane açma yap getir” dedi. “Nasıl yapicam bu kadar çok açmayı” diye düşünüp duruyorum, “acaba parayla başkasına mı yaptırsam” diyorum ama iki tepsi açma yapmışım bu arada. Sonra uyanmışım. Sevgiler, teşekkür ederim.

Rüyada açma görmek tabiri

Rüyada patronunu görmek, iş yaşamınızla ilgili bir takım kaygılarınız, bazı iş problemleri olduğuna işaret eder.

Rüyada açma görmek sosyal ilişkilerdeki davranışlarınızı simgeler. Verdiğiniz sözleri yerine getirmekte daha dikkatli olmanız veya çevrenizdeki gereksinim sahiplerini unutmamanız gerektiği simgeler. Rüyada açma yemek, açma yediğini görmek dünyevi ve ruhsal yönünüz arasındaki dengeyi güzel bir şekilde kurduğunuzu simgeler

Rüyada açma almak, açma hazırlamak, açma yapmak, açma pişirmek, açma aldığını, açma hazırladığını, açma yaptığını, açma pişirdiğini görmek kişisel gelişiminizde önemli bir yol aldığınızı işaret eder. Burada anlatılan açma kelimesi ile pastacılıkta geçen poğaça grubundan hamur işi yiyecek kastedilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir