Rüyada Acun Ilıcalı’yı Görmek

Rüyada Acun Ilıcalı’yı görmek neye işarettir?

Rüyamda Acun’u görüyorum. Sanki 40 yıldır tanışıyormuşuz gibi sohbet ediyorduk. Sonra benim laptopumda sorun vardı. O da bana laptop ve telefon veriyor ama leptop eski modeldi. Bu rüya neye delalet etmektedir? Mehmet.

Rüyada Acun Ilıcalı’yı görmek neye yorulur?

Mehmet merhaba. Görmüş olduğun rüya uyanık hayatında hayal ettiğin güç, mevki ya da itibar için birilerinini desteğine gereksinim duyduğunu halbuki bunları başaracak güce sahip olduğunu temsil etmektedir.

Rüyada Acun Ilıcalı ile sohbet ettiğini görmek başarılı bir iletişim gücüne sahip olduğunuzu ve bu yönünüz ile çevrenizin takdirini kazandığınızı, beğenildiğini temsil etmektedir.

Rüyada laptop görmek, sizin her şart altında başkalarıyla iletişim kurmada başarılı olduğunuzu işaret eder. Rüyada cep telefonu görmek, bağımsız ruh halini, özgürlüğüne düşkün karaktere sahip olduğunuzu simgeler.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

3 Yorum yapılmış

  1. murat dedi ki:

    Ruyamda tavuk cıftlıgın ıcınde bınlerce tavuk ıcınde Acun Ilıcalı ile yan yanaydım bır sey demeye bir şey ima etmeye calıstı anlamadım, olumsuz gıbı bir şey. Bir sonrakı gun annemle dudaktan öpüşürken gördüm. Bir sonraki günde yolda yürürken sevımli guzel 10 12 yaslarında kız cocugu görüyorum onu öpüyorum sarılıyorum 3 4 gun ıcınde gordugum ruyalar bunlar yorumlarsanız cok sevınırım.

  2. Nilufer dedi ki:

    Her gün rüyalarımda Acun, Sibel Can gibi bir ünlü görüyorum, ancak bu rüyalardan çok sıkıldım, ne demek bu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*