Rüyada Acuze Görmek

Rüyada acuze görmek neye işaret eder?

Rüyamda bayram günüymüş, nişanlımla bir yakınımı ziyarete gidiyoruz, giderken nasıl oluyorsa ben kayboluyorum. Yakınımızın evini ararken bir caminin kenarında oturan bir kadın görüyorum ve adres sormak için yanına gidiyorum. Kadın tam bir acuze ona nişanlımı kaybettiğimi, kaybolduğumu ve aradığım sokağı bilip bilmediğini soruyorum. Bana “kazık kadar kızsın, kaybolmaya utanmıyor musun? nişanlın olacak senin gibi aptalı ne yapacak, şimdiye kadar akıllı birini bulmuştur? neden telefon açıp adresi direk onlara sormuyorsun, bak cebinden telefonun yere düşmek üzere” diye cevap verince şok oldum.

Montumun cebine elimi attım gerçekten telefonum yere düşmek üzereydi ve “Nalan bunları hak ettin, sen ne salak bir kızsın, telefon etmeyi neden akıl edemedin” derken uyandım. Bu rüya bana ne söylemek istiyor. 24, kadın, nişanlı, muhasebeci stajyer.

Rüyada acuze görmek yorumu

Nalan merhaba, bu komik ve bir o kadarda değerli rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Görmüş olduğun sanki yaptığın bir öz eleştirinin yansımasına benziyor, bazı davranış tarzı yada hareketlerin için kendini cezalandırmak istediğini ifade ediyor gibi. Rüyada bayram gününde olduğunu görmek hakkınızda sevindirici hoş gelişmelere işaret ederken bayram ziyareti yapmak ise sevdiğin insanlarla bir araya gelmeye yorulur.

Rüyada acuze görmek pek hayırlı değildir. Acuze birini görmek evliler için evlilik yaşamlarında sorun, bekarlar için iş veya eğitim yaşamlarında üzüntülü durumları işaret eder. Rüyada acuze olduğunu görmek yakın çevresindeki birisi ile tartışma, ağız kavgası işaret eder.

Acuze nedir günlük yaşamda huysuz, çirkin, yaşlı kadın, sevimsiz çirkin ve ihtiyar kadın anlamlarını taşıyan olumsuz yargı ifade eden kelimedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir